Gesty i Słowa

Praca nad stroną Gesty i słowa to była prawdziwa podróż w czasie. Mieliśmy okazję przenieść się o wiele lat wstecz i odkryć w sobie dziecięcą naturę.

To był chyba pierwszy raz, kiedy szczerze żałowaliśmy, że tak szybko oddaliśmy gotowy projekt dla naszej Klientki. Chciałoby się spędzić więcej czasu w tak wesołej scenerii!

Założenie było następujące: stworzyć stronę w pastelowych kolorach, która odzwierciedla troskę o prawidłowy rozwój dziecka. Zaczęliśmy więc od zaprojektowania logo firmy, które od razu przypadło do gustu naszej Klientce. Poszliśmy za ciosem i przygotowaliśmy szablon graficzny bazujący na tych samych kolorach i wykorzystujący unikalny design imitujący efekt rozmazanych pasteli. Jak widać, tutaj również słusznie zinterpretowaliśmy wytyczne, bo layout został zaakceptowany bez zastrzeżeń.

Od strony technicznej mamy tu do czynienia z sekcją nagłówka, która zmienia swoją wielkość w miarę przewijania ekranu. Pozwala to na wyeksponowanie treści, którą w danym momencie jest zainteresowany odwiedzający. Grafiki przedstawiające ofertę wzbogaciliśmy o animację CSS, która wyróżnia je spośród pozostałych obrazków.

 

Klientka otrzymała także spersonalizowany panel administracyjny, z poziomu którego może zarządzać aktualnościami i galerią zdjęć. Sami kodowaliśmy layout, więc dołożyliśmy wszelkich starań, by strona działała poprawnie na urządzeniach mobilnych o różnych wymiarach ekranu.

Referencje

Prace nad stroną internetową oraz wizualną identyfikacją marki przebiegły sprawnie i terminowo, wszystkie problemy sprawnie udało się rozwiązać. Pełen profesjonalizm, pan Adam potrafił doradzić, wytłumaczyć oraz cierpliwie odpowiadał na moje pytania 🙂 Cały zespół spełnił moje ogromne oczekiwania, więc serdecznie polecam Agencję Interaktywną Proadax! Na pewno będę kontynuowała współpracę z tą firmą 🙂

 

Stefania Wróblewska

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.