Opis realizacji

Praca nad stroną Gesty i słowa to była prawdziwa podróż w czasie. Mieliśmy okazję przenieść się o wiele lat wstecz i odkryć w sobie dziecięcą naturę. To był chyba pierwszy raz, kiedy szczerze żałowaliśmy, że tak szybko oddaliśmy gotowy projekt dla naszej Klientki. Chciałoby się spędzić więcej czasu w tak wesołej scenerii!

Założenie było następujące: stworzyć stronę w pastelowych kolorach, która odzwierciedla troskę o prawidłowy rozwój dziecka. Zaczęliśmy więc od zaprojektowania logo firmy, które od razu przypadło do gustu naszej Klientce. Poszliśmy za ciosem i przygotowaliśmy szablon graficzny bazujący na tych samych kolorach i wykorzystujący unikalny design imitujący efekt rozmazanych pasteli. Jak widać, tutaj również słusznie zinterpretowaliśmy wytyczne, bo layout został zaakceptowany bez zastrzeżeń.

Od strony technicznej mamy tu do czynienia z sekcją nagłówka, która zmienia swoją wielkość w miarę przewijania ekranu. Pozwala to na wyeksponowanie treści, którą w danym momencie jest zainteresowany odwiedzający. Grafiki przedstawiające ofertę wzbogaciliśmy o animację CSS, która wyróżnia je spośród pozostałych obrazków. Klientka otrzymała także spersonalizowany panel administracyjny, z poziomu którego może zarządzać aktualnościami i galerią zdjęć. Sami kodowaliśmy layout, więc dołożyliśmy wszelkich starań, by strona działała poprawnie na urządzeniach mobilnych o różnych wymiarach ekranu.

Otrzymane referencje

Stefania Wróblewska

By Stefania Wróblewska, gestyislowa.pl -

Prace nad stroną internetową oraz wizualną identyfikacją marki przebiegły sprawnie i terminowo, wszystkie problemy sprawnie udało się rozwiązać. Pełen profesjonalizm, pan Adam potrafił doradzić, wytłumaczyć oraz cierpliwie odpowiadał na moje pytania :) Cały zespół spełnił moje ogromne oczekiwania, więc serdecznie polecam Agencję Interaktywną Proadax! Na pewno będę kontynuowała współpracę z tą firmą :)