Opis realizacji

Praca nad stroną Gesty i słowa to była prawdziwa podróż w czasie. Mieliśmy okazję przenieść się o wiele lat wstecz i odkryć w sobie dziecięcą naturę. To był chyba pierwszy raz, kiedy szczerze żałowaliśmy, że tak szybko oddaliśmy gotowy projekt dla naszej Klientki. Chciałoby się spędzić więcej czasu w tak wesołej scenerii!

Założenie było następujące: stworzyć stronę w pastelowych kolorach, która odzwierciedla troskę o prawidłowy rozwój dziecka. Zaczęliśmy więc od zaprojektowania logo firmy, które od razu przypadło do gustu naszej Klientce. Poszliśmy za ciosem i przygotowaliśmy szablon graficzny bazujący na tych samych kolorach i wykorzystujący unikalny design imitujący efekt rozmazanych pasteli. Jak widać, tutaj również słusznie zinterpretowaliśmy wytyczne, bo layout został zaakceptowany bez zastrzeżeń.

Od strony technicznej mamy tu do czynienia z sekcją nagłówka, która zmienia swoją wielkość w miarę przewijania ekranu. Pozwala to na wyeksponowanie treści, którą w danym momencie jest zainteresowany odwiedzający. Grafiki przedstawiające ofertę wzbogaciliśmy o animację CSS, która wyróżnia je spośród pozostałych obrazków. Klientka otrzymała także spersonalizowany panel administracyjny, z poziomu którego może zarządzać aktualnościami i galerią zdjęć. Sami kodowaliśmy layout, więc dołożyliśmy wszelkich starań, by strona działała poprawnie na urządzeniach mobilnych o różnych wymiarach ekranu.

Otrzymane referencje

[al_fb_reviews show_total=”no” top_total_color=”” show_average=”no” top_rating_color=”” top_text_color=”” total_average_position=”top” top_reverse=”no” top_stacking=”no” trunc_mode=”none” trunc_max_characters=”” trunc_max_words=”” trunc_max_lines=”” trunc_appended_text=”ellipsis” trunc_custom_appended_text=”” trunc_full_review_text=”” trunc_full_review_style=”below” trunc_show_less_review=”no” trunc_less_review_text=”” trunc_less_review_style=”below” trunc_full_review_text_color=”” display_style=”stacked” slider_timing=”” slider_columns=”” slider_shift=”” diff_mobile_columns=”no” slider_columns_mobile=”” slider_shift_mobile=”” show_arrows=”no” show_arrows_mobile=”no” slider_arrow_shape=”chevron” slider_arrow_color=”” show_pagination=”no” show_pagination_mobile=”no” slider_pagination_inner_color=”” slider_pagination_outer_color=”” grid_columns=”” grid_initial_rows=”” grid_more_rows=”” grid_diff_mobile_columns=”no” grid_columns_mobile=”” grid_initial_rows_mobile=”” grid_more_rows_mobile=”” grid_button_mode=”builtin” grid_button_id=”” grid_button_text=”” grid_button_color=”” grid_button_hover_color=”” grid_button_text_color=”” grid_button_text_hover_color=”” randomize_order=”no” show_quotation_marks=”no” background_color=”#f9f7fa” title_text_color=”#8f0784″ title_font_size=”24px” rating_color=”#d151b5″ text_color=”#7e7984″ font_size=”16px” avatar_border_radius=”50%” border_radius=”” enable_border=”yes” enable_by_author=”yes” border_color=”#ab079d” border_size=”3px” align=”center” override_padding=”no” padding=”” override_margin=”no” margin=”” target=”_blank” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”reviews-custom” id=”” enable_microdata=”yes” microdata_product_name=”Stefania Wróblewska” microdata_type=”Product” microdata_identifier=””][al_fb_review name=”Stefania Wróblewska” avatar=”https://proadax.pl/wp-content/uploads/2017/03/favicon-2.png” company=”gestyislowa.pl” link=”https://gestyislowa.pl/” title=”” title_link=”” rating=”5.0″]

Prace nad stroną internetową oraz wizualną identyfikacją marki przebiegły sprawnie i terminowo, wszystkie problemy sprawnie udało się rozwiązać. Pełen profesjonalizm, pan Adam potrafił doradzić, wytłumaczyć oraz cierpliwie odpowiadał na moje pytania :) Cały zespół spełnił moje ogromne oczekiwania, więc serdecznie polecam Agencję Interaktywną Proadax! Na pewno będę kontynuowała współpracę z tą firmą :)

[/al_fb_review][/al_fb_reviews]