Ginekolog Oświęcim

Kolejnym projektem, nad którym pracowaliśmy w ostatnim czasie jest strona ginekologoswiecim.pl.

Strona internetowa została starannie zaprojektowana z myślą o prostocie nawigacji i estetyce. Kolorystyka utrzymana jest w delikatnych, stonowanych tonacjach, co sprawia, że strona jest przyjemna dla oka. Indywidualny projekt graficzny strony głównej jest zdecydowanie tym, co wyróżnia się na tle konkurencji. Na głównej stronie znajduje się krótka prezentacja lekarza, przedstawiająca jego doświadczenie, specjalizacje oraz informacje na temat oferty. Całość pełni funkcję wizytówki gabinetu ginekologicznego.

Aby ułatwić pacjentkom dotarcie do gabinetu, zastosowaliśmy interaktywne dane adresowe. Dynamiczna mapa, nie tylko pokazuje lokalizację gabinetu, ale również umożliwia łatwe planowanie trasy dojazdu. Sekcja galerii zawiera ponadto różnorodne zdjęcia gabinetu, z uwzględnieniem wnętrza, nowoczesnego sprzętu oraz personelu. Mamy nadzieję, że pozwoli to zminimalizować ewentualne obawy związane z wizytą.

Projekt ma na celu nie tylko przyciągnąć nowe pacjentki, ale także zapewnić im poczucie komfortu i zaufania już na etapie przeglądania strony internetowej. Estetyczny wygląd, łatwo dostępne informacje i interaktywne funkcje sprawiają, że strona jest nowoczesnym narzędziem wspierającym działalność gabinetu ginekologicznego w Oświęcimiu.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.