Glassing

Obróbka szkła należy do tych dziedzin produkcji, które budzą podziw wśród klientów ze względu na wymyślne formy, estetykę i możliwości aranżacji, jakie daje ten materiał.

Co ciekawe, w Bulowicach koło Kęt mieści się firma MediaPress, (marka Glassing), która zajmuje się produkcją paneli szklanych z grafiką i podświetleniem. A te znajdują zastosowanie dekoracyjne w szafach przesuwnych, meblach kuchennych, kabinach prysznicowych czy przestrzeniach biurowych i komercyjnych. Do tego Glassing to także klient Proadax, ponieważ poprosił nas o wykonanie nowego serwisu www Bulowice.

W tej realizacji liczyło się połączenie wysokiej funkcjonalności i unikalnego designu ze względu na profil działalności zleceniodawcy. W związku z tym, stronę internetową oparliśmy na szablonie WordPress, rozszerzonym o przydatne dodatki. Layout witryny to neutralne, białe tło z odcieniem szarości oraz kontrastową stopką (czerń i granat) – z kolei homepage to slider z ofertą. Przewijając w dół, oczom klientów ukaże się interaktywny panel produktowy opatrzony miniaturkami, a następnie favikony podkreślające atuty marki Glassing. Dalej znajdziemy kafelki z przykładowymi realizacjami oraz stopkę witryny Bulowice.

Strona działa w technologii Responsive Web Design, dając wyjątkowy komfort użytkownikom urządzeń mobilnych, natomiast za ergonomiczną nawigację odpowiada „pływające menu”, „back to the top button” i wspomniane interaktywne kafelki. Oczywiście nie zabrakło modułów galerii, dzięki którym klienci mogą przeglądać oferowane produkty czy wykonane realizacje ręcznie (w tym opcja full screen), jak i w formie pokazu slajdów.

Tworzenie stron internetowych Bulowice to także rozwiązania ułatwiające administrację witryną. Jednym z nich – obok szablonu WordPress – jest opcja wybrania autonumeracji kolejnych wzorów produktowych. Przykładowo grupa wzorów „krajobraz” posiada początkową cyfrę „3”, więc następne wzory z tej grupy automatycznie otrzymują unikalny numer np. 3.001, 3.002, 3.003 itd. Efekt – oszczędność czasu i zero pomyłek. Oprócz autonumeracji przenieśliśmy także rozwiązania z poprzedniej wersji witryny: generator dekoracji i cennik online. Co prawda, nie są naszego autorstwa, ale dzięki nam zyskały ulepszenia graficzne, podnosząc tym samym walory funkcjonalne odświeżonej strony oraz dając klientom opcję stworzenia własnego projektu panelu szklanego czy oszacowania ceny realizacji.

Serwis www został wzbogacony o szereg integracji z FB/Insta/Pinterest/YouTube/Google. Co więcej, znajdziemy tu moduł bloga i sekcję FAQ, które wpływają korzystnie SEO (pozycjonowanie). Z kolei zakładka kontaktowa została wyposażona w formularz i integrację z GoogleMaps. Na zakończenie należy dodać, że wszelkie dane teleadresowe są interaktywne, więc wysłanie maila, nawiązanie połączenia telefonicznego czy wyznaczenie trasy dojazdu odbywa jednym kliknięciem.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.