Golden Rooms – Zator noclegi

Na co zwraca uwagę osoba szukające noclegu poprzez stronę internetową? Jakiego typu informacji poszukuje? Jak się porusza po podstronach? To niektóre z pytań, jakie zadaliśmy sobie, przystępując do realizacji strony zatornoclegi.eu.

Projektowanie doświadczeń użytkownika, czyli z ang. UX – user experience, to nowe podejście do tworzenia strony, która ma być przyjazna, odpowiadająca na potrzeby użytkowników, a także, która ma dostarczyć pozytywnych wrażeń.

Mając to wszystko na uwadze, stworzyliśmy stronę dla obiektu noclegowego, która już na wstępie zachęca do eksploracji. Menu zawiera czytelne nazwy zakładek, dzięki którym użytkownik szybko przechodzi w docelowe miejsce. Główny rotujący banner przyciąga uwagę eleganckimi zdjęciami, a obfita galeria zdjęć oraz film typu wideo spacer pozwalają na wirtualne zwiedzenie całego obiektu noclegowego.

Dodatkowym atutem jest zamieszczony cennik wynajmu pokoi oraz możliwość zapytania właścicieli obiektu o dostępność konkretnego pokoju w odpowiednim terminie poprzez formularz kontaktowy.

Proces projektowania strony dla noclegów zaczęliśmy także od tworzenia identyfikacji wizualnej marki – logotypu, kolorystyki, topografii, prezentacji oferty na materiałach drukowanych czy wreszcie tworząc fanpage na Facebooku.

 

Wszystkie te elementy komponują się w spójną całość, która ma również odzwierciedlenie na stronie zatornoclegi.eu. Dzięki takiemu zabiegowi marka Golden Rooms staje się bardziej rozpoznawalna na rynku.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.