Opis realizacji

Każdy właściciel bazy noclegowej doskonale wie, jak ważna jest w jego branży strona internetowa. Jest ona nie tylko wizytówką, ale i reklamą samą w sobie, która przyciąga klientów. Mając tę wiedzę, zaczęliśmy od zbudowania strony zgodnej z obowiązującymi trendami.

Hostel-zator.pl to w pełni responsywna strona z wygodnym do przeglądania menu, w którym klient znajdzie to, co jest dla niego najważniejsze. Przede wszystkim, dzięki specjalnie przygotowanej dla naszego klienta sesji fotograficznej, osoba szukająca noclegu może dokładnie zapoznać się z oferowanym przez pensjonat pokojami. Wideo spacer po obiekcie to dodatkowy atut nowoczesnej strony www. Nie mogło go zabraknąć i na stronie budowanej przez nas. Jest to bardzo wygodna forma prezentacji standardu hostelu.

Kolejna istotna i praktyczna informacja, na którą zwraca uwagę osoba wynajmująca pokój, to cena. Właścicielom obiektu zarekomendowaliśmy więc dodanie do głównego menu zakładki „Cennik”.

Strona posiada dodatkowo wbudowany formularz kontaktowy oraz wygodną mapę Google. Dzięki formularzowi, potencjalny klient ma możliwość dopytania się o dostępność danego pokoju w wybranym przez siebie terminie.

Ze względu na ciekawe położenie hostelu, w menu znalazła się również zakładka „Atrakcje”. Znajdziemy w niej wyszczególnione moduły z opisem miejsc wartych zobaczenia.

Aby ułatwić dostęp do najważniejszych informacji na stronie, takich jak telefon, adres mailowy czy mapa, dodaliśmy z prawej strony witryny widżety z poszczególnymi informacjami.  Całość nowoczesnej strony dopełnia zaimplementowany Facebook Messenger. Dzięki niemu osoby zainteresowane wynajęciem pokoju, będą mogły w łatwy i szybki sposób dopytać się o istotne dla nich sprawy.

Otrzymane referencje

Patrycja Leśniak

By Patrycja Leśniak, hostel-zator.pl -

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z agencja Proadax . Profesjonalna a zarazem miła obsługa . Pan Adam potrafił rozwiązać każdy problem :)
Bardzo , bardzo polecam !!!