Harmony Hostel

Każdy właściciel bazy noclegowej doskonale wie, jak ważna jest w jego branży strona internetowa. Jest ona nie tylko wizytówką, ale i reklamą samą w sobie, która przyciąga klientów. Mając tę wiedzę, zaczęliśmy od zbudowania strony zgodnej z obowiązującymi trendami.

Hostel-zator.pl to w pełni responsywna strona z wygodnym do przeglądania menu, w którym klient znajdzie to, co jest dla niego najważniejsze. Przede wszystkim, dzięki specjalnie przygotowanej dla naszego klienta sesji fotograficznej, osoba szukająca noclegu może dokładnie zapoznać się z oferowanym przez pensjonat pokojami. Wideo spacer po obiekcie to dodatkowy atut nowoczesnej strony www. Nie mogło go zabraknąć i na stronie budowanej przez nas. Jest to bardzo wygodna forma prezentacji standardu hostelu.

Kolejna istotna i praktyczna informacja, na którą zwraca uwagę osoba wynajmująca pokój, to cena. Właścicielom obiektu zarekomendowaliśmy więc dodanie do głównego menu zakładki „Cennik”.

Strona posiada dodatkowo wbudowany formularz kontaktowy oraz wygodną mapę Google. Dzięki formularzowi, potencjalny klient ma możliwość dopytania się o dostępność danego pokoju w wybranym przez siebie terminie.

Ze względu na ciekawe położenie hostelu, w menu znalazła się również zakładka „Atrakcje”. Znajdziemy w niej wyszczególnione moduły z opisem miejsc wartych zobaczenia.

Aby ułatwić dostęp do najważniejszych informacji na stronie, takich jak telefon, adres mailowy czy mapa, dodaliśmy z prawej strony witryny widżety z poszczególnymi informacjami.  Całość nowoczesnej strony dopełnia zaimplementowany Facebook Messenger. Dzięki niemu osoby zainteresowane wynajęciem pokoju, będą mogły w łatwy i szybki sposób dopytać się o istotne dla nich sprawy.

Referencje

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z agencja Proadax . Profesjonalna a zarazem miła obsługa . Pan Adam potrafił rozwiązać każdy problem 🙂
Bardzo , bardzo polecam !!!

Patrycja Leśniak

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.