Heimat Language School

Nowi klienci to nowe wyzwania, a wraz z nimi coraz ciekawsze projekty, które mamy przyjemność realizować.

Niniejsza realizacja strony internetowej Zator powstała na zamówienie właścicielki szkoły językowej – Heimat School – w której młodzi adepci szlifują swój angielski i/lub niemiecki. To bardzo kreatywna placówka edukacyjna, która nie tylko wspiera rozwój uczniów, ale także postanowiła zadbać o wizerunek w Internecie. Jak w tym przypadku pomógł zespół Proadax?

Oczywiście z wykorzystaniem całej swojej wiedzy i umiejętności, czego owocem jest nowoczesna strona wizytówkowa Zator oparta o wszechstronny i elastyczny system zarządzania treścią WordPress. Oznacza to łatwą obsługę i administrację witryną oraz możliwość implementacji mnóstwa szablonów i wtyczek. Strona główna zachęca kontrastowymi kolorami oraz oryginalną szatą graficzną. Content został ułożony ergonomicznie, czyli zgodnie z dobrymi wzorami UI/UX. Rzeczą oczywistą było dostosowanie witryny do standardu RWD, który pozwala na prawidłowe działanie na każdym ekranie i urządzeniu mobilnym, co bardzo docenią uczniowie, nierozstający się na co dzień ze swoimi smartfonami. W celu poprawy intuicyjności i komfortu użytkowania dodaliśmy też „back to the top button” i „pływające menu”. Z kolei aktywacja integracji LiveChat FB Messenger zapewni znacznie szybszą komunikację oraz zwiększy liczbę zapytań o kursy językowe.

Tworzenie stron www Zator to także interesujący content, dlatego zadbaliśmy o podzielenie witryny na sekcje, które przyciągają wzrok fotografiami i dedykowanymi favikonami prezentującymi korzyści wynikające z wyboru Heimat School. Osoby zainteresowane ofertą szkoły docenią moduł z opiniami absolwentów,  (integracja z opiniami Facebook). W efekcie szkoła buduje wizerunek solidnej marki – godnej zaufania. Ponadto, na stronie umieściliśmy funkcjonalne integracje z social media (FB/Insta/YouTube), dzięki czemu placówka będzie miała możliwość lepszej komunikacji z obecnymi i przyszłymi uczniami oraz szansę na rozwój społeczności skupionej wokół własnej marki edukacyjnej.

Warto dodać, że w realizacji znalazły się też moduły bloga i galerii zdjęć (FullScreen, Slideshare). To potencjał, który można spożytkować przez dodanie atrakcyjnych treści i fotografii, co poprawi parametry SEO oraz wpłynie na wyższą pozycję z wyszukiwarkach. Nowo powstały serwis internetowy zawiera zakładkę kontaktową z integracją z GoogleMaps oraz łatwym w obsłudze formularzem zapytań. Mamy nadzieję, że dzięki wykonanej realizacji, Heimat School z przyciągnie nowych, żądnych wiedzy uczniów.

Referencje

Zwracamy się z ogromną wdzięcznością do całego zespoły firmy Proadax.pl za ich wewnętrzny spokój, gdy nasze koncepcje rozbiegały się, za doprowadzenie projektu do końca i urzeczywistnienie wszystkich naszych koncepcji, odnośnie strony internetowej, logo firmy oraz wizytówek.
Każdy przedsiębiorca wie, jak ważny jest dla niego wizerunek, zbudowanego przez niego w trudach, przedsiębiorstwa.☺️☺️
Serdecznie polecamy współpracę z agencją interaktywną Proadax.pl, dzięki której nasza szkoła trafiła do social media i może nadal się rozwijać. ☺
Heimat Language School

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.