Opis realizacji

Dla klienta oferującego noclegi Holiday Park Zator wykonaliśmy przejrzystą i czytelną stronę internetową. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że najistotniejszym jej celem jest przyciągnięcie i przekonanie jak największej liczby osób do rezerwacji noclegów.

Naszym zadaniem jest przedstawienie obiektu w jak najlepszym świetle. Dlatego wykonaliśmy sesje foto oraz zdjęcia sferyczne 360, w których na jednym zdjęciu przedstawiliśmy całą przestrzeń, bo jak wiadomo to one przykuwają uwagę oraz niosą ze sobą ważne informacje. Dodatkowym atutem jest również spacer wideo po obiekcie.

Oprócz tradycyjnych form rezerwacji, wdrożyliśmy system rezerwacji Bed Booking zintegrowany z Booking.com.

Z uwagi na zwiększającą się liczbę zagranicznych gości, wbudowaliśmy na stronie moduł wielojęzyczności, który umożliwia użytkownikom zapoznanie się z ofertą w wielu językach.

Teksty zoptymalizowaliśmy pod kątem SEO tak, aby były jak najlepiej widoczne w wyszukiwarce Google oraz generowały wartościowy ruch w witrynie.

To kolejna strona internetowa w mieście Zator, która wzbogaci branże noclegową.

Otrzymane referencje

Dominik Grzesło

By Dominik Grzesło, holidayparkzator.pl -

Firma Proadax wykonała dla nas serwis już po raz drugi. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, która przebiegła sprawnie i terminowo. Pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie pozwoliły na stworzenie świetnej strony. Szczerze polecam w 100%