Holiday Park Zator

Dla klienta oferującego noclegi Holiday Park Zator wykonaliśmy przejrzystą i czytelną stronę internetową. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że najistotniejszym jej celem jest przyciągnięcie i przekonanie jak największej liczby osób do rezerwacji noclegów.

Naszym zadaniem jest przedstawienie obiektu w jak najlepszym świetle. Dlatego wykonaliśmy sesje foto oraz zdjęcia sferyczne 360, w których na jednym zdjęciu przedstawiliśmy całą przestrzeń, bo jak wiadomo to one przykuwają uwagę oraz niosą ze sobą ważne informacje. Dodatkowym atutem jest również spacer wideo po obiekcie.

Oprócz tradycyjnych form rezerwacji, wdrożyliśmy system rezerwacji Bed Booking zintegrowany z Booking.com.

Z uwagi na zwiększającą się liczbę zagranicznych gości, wbudowaliśmy na stronie moduł wielojęzyczności, który umożliwia użytkownikom zapoznanie się z ofertą w wielu językach.

Teksty zoptymalizowaliśmy pod kątem SEO tak, aby były jak najlepiej widoczne w wyszukiwarce Google oraz generowały wartościowy ruch w witrynie.

To kolejna strona internetowa w mieście Zator, która wzbogaci branże noclegową.

Referencje

Firma Proadax wykonała dla nas serwis już po raz drugi. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, która przebiegła sprawnie i terminowo. Pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie pozwoliły na stworzenie świetnej strony. Szczerze polecam w 100%

Dominik Grzesło

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.