Hostel ENERGY

Nie trzeba być specem od ekonomii, aby dostrzec, że branża noclegowa w Dolinie Karpia kwitnie, a dostępna oferta atrakcji i zakwaterowania cały czas się powiększa. Kolejnymi obiektami, które otwarto są Hostel Energy i ApartHotel Wadowice. W dodatku ich właściciel zwrócił się do nas z zadaniem wykonania nowoczesnych stron internetowych dla nowo powstałych marek noclegowych. Co ciekawe, każda z nich jest skierowana do innej grupy klienckiej. Nie musimy dodawać, że konkurencja na tym polu jest duża, więc ruszyliśmy do działania.

 

Efektem tych prac było zaprojektowanie łatwych w obsłudze witryn typu onepage w oparciu o silnik WordPress. Dzięki temu stworzyliśmy lekkie i funkcjonalne strony www Wadowice, na których potencjalny turysta szybko znajdzie interesujące go informacje. Warto zaznaczyć, że marka Hostel Energy jest skierowana do turysty szukającego noclegu w dobrej lokalizacji oferującego podstawowe wyposażenie w atrakcyjnej cenie. Natomiast drugi, Aparthotel Wadowice to brand, którego targetem są goście wymagający wygód i wysokiego standardu, które są adekwatne do proponowanej ceny.

Obie marki różnią się nie tylko grupą docelową, ale także szatą graficzną i wybranymi elementami, które ukazują atrybuty mające znaczenie dla każdej z grup. Przykładem tych różnic są np. zdjęcia i zastosowane favikony informujące o atutach noclegów.

W przypadku hostelu zastosowaliśmy kontrastowy layout, który za sprawą koloru czerwonego pobudza do działania oraz skłania do szybkiego podjęcia decyzji o rezerwacji. Z kolei w aparthotelu postawiliśmy na stonowane tło i kojące kolory, a na zamieszczonych fotografiach zwrócono uwagę na dostępne wyposażenie. Tworzenie stron www Wadowice w obu przypadkach oznaczało też dodanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości na strony główne, na których mamy przegląd oferowanych pokoi.

W zakresie rozwiązań webdeveloperskich obie strony nie różnią siętechnologia , ponieważ zarówno w jednej, jak i w drugiej zastosowaliśmy technologię RWD (kompatybilność z urządzeniami mobilnymi), „pływające menu” oraz „back to the top button”, co znacznie poprawia ergonomię, a w konsekwencji UI/UX. Każdy onepage posiada funkcjonalny panel rezerwacyjny, który ułatwi zgłoszenie chęci wynajęcia pokoju drogą elektroniczną. Oprócz tego, na witrynach znajdują się moduły galerii zdjęć przestawiających oferowane pokoje. Zdjęcia zostały wykonane w ramach przeprowadzonej sesji foto-video można oglądać tradycyjnie lub wybrać pokaz slajdów, a także aktywować funkcję pełnego ekranu. Natomiast spod ręki naszego grafika wyszło wymowne logo dla marki Hostel Energy.

 

Na uwagę zasługują też dane teleadresowe, ponieważ zarówno adres pocztowy, adres e-mail oraz nr tel. są interaktywne. Oznacza to, iż po kliknięciu na ich ikonki można od razu przejść do Map Google, uruchomić program pocztowy lub nawiązać połączenie telefoniczne, jeśli akurat korzysta się ze smartfona z Androidem. Takie strony internetowe Wadowice z pewnością będą cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród turystów.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.