W tej realizacji nasz zespół otrzymał zamówienie na realizację bardzo ciekawego projektu, polegającego na budowie innowacyjnego sklepu internetowego, który oferuje subskrypcje na wynajem personalizowanych boxów z ekologicznymi zabawkami dla dzieci.

Za pomysłem stoi zleceniodawca z Warszawy – firma rodzinna Hyggie. Co wynikło z tej współpracy i jak to wszystko działa? Już opisujemy.

Cel niniejszej realizacji był jasny – zaprojektowanie sklepu online, który przyciągnie uwagę młodych, świadomych rodziców i ich pociech. Co więcej, nie jest to typowy e-commerce, ponieważ tutaj wykupuje się subskrypcję na dostawę pudełek z zabawkami. W takim przypadku platforma CMS WordPress była konieczna, ale niewystarczająca, dlatego rozszerzyliśmy ją o wtyczkę WooCommerce, czyli nowoczesne narzędzie do organizacji i realizacji sprzedaży (wynajmu) online.

Co ciekawe, klient może też zamówić urodzinowy prezent za pomocą dedykowanej karty podarunkowej przypisanej do konta, dzięki której w zamówieniu należy wybrać długość subskrypcji (1-12 mies.), wpisać imię dziecka oraz podać datę urodzin. W efekcie paczka przyjedzie na czas do małego jubilata. Oprócz tego wdrożyliśmy moduł subskrypcji umożliwiający realizację i automatyzację usługi wysyłki przez wskazany czas.

Proces transakcyjny jest dziecinnie prosty za sprawą intuicyjnych formularzy, które pozwalają m.in. na wpisanie kodów rabatowych. System został zintegrowany z firmą kurierską InPost, a realizacja płatności odbywa się przelewem bankowym lub kartą płatniczą przez innowacyjny system płatności elektronicznych Stripe. Pełną kontrolę nad zakupem subskrypcji zapewnia rejestracja konta klienta (użytkownika serwisu). Dokonując zakupów, można wykonać szybki podgląd koszyka oraz na bieżąco go edytować, zaś podstrony produktowe są przyjazne użytkownikom, ułatwiając dostosowanie produktu do potrzeb dziecka lub dzieci. Wszystko to sprawia, że wykonana realizacja jest inna niż dotychczas budowane sklepy internetowe Warszawa.

Przechodząc do witryny, warto zwrócić uwagę na przyjazną i pozytywnie nastrajającą szatę graficzną. Oczom użytkownika ucieszą jasne, pastelowe kolory, oryginalne grafiki i fotografie oraz sekcje bogate w treści i favikony – spójne z contentem strony www Warszawa. Do tego automatyczny slider z produktami oraz moduł FAQ z rozwijanymi odpowiedziami. Warto wspomnieć, że witryna spełnia standard RWD, tak potrzebny dla komfortowego wyświetlania strony na urządzeniach mobilnych. Do ułatwień z zakresu nawigacji zaliczamy m.in. „pływające menu” i „back to the top button”, bowiem odpowiadają za płynne i szybkie przeglądanie witryny. Ważnym elementem realizacji e-sklepu jest moduł newslettera, który pomaga budować bazę mailingową i zwiększyć skuteczność e-mail marketingu.

Oczywiście nie zabrakło też wdrożenia integracji z social media (FB/Insta), co wpłynie korzystnie na SEO, a profile marki zwiększą zasięgi i zainteresowanie ofertą wśród obecnych i nowych klientów. Kwestię kontaktu rozwiązaliśmy za pomocą integracji LiveChatu FB Messengera, który zapewnia klientom wygodne składanie zapytań oraz uzyskanie błyskawicznej odpowiedzi. Ponadto, do dyspozycji jest tradycyjny formularz kontaktowy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.