Igom – pracownia twórczej edukacji

„Człowiek uczy się całe życie”. To powiedzenie zawiera sporo prawdy, ponieważ wykonując realizację dla firmy IGOM Pracownia Twórczej Edukacji z Dąbrowy Górniczej ulepszyliśmy wiele naszych marketingowych kompetencji.

Jednak najważniejszą misją było dostarczenie prostych i skutecznych rozwiązań z zakresu e-commerce, które idealnie wpisałyby się nie tylko w aktualne trendy, ale przede wszystkim byłyby dopasowane do bieżących potrzeb klienta.

Profil działalności zleceniodawcy opiera się na produkcji art. edukacyjnych i zaopatrzeniu w nie placówek oświatowych. O ile z produkcją radzi sobie całkiem nieźle, o tyle w przypadku e-handlu potrzebował naszej pomocy. Dlatego ekipa Proadax podjęła się wdrożenia nowoczesnego systemu sprzedaży online, który zoptymalizował proces zakupowy.

Do bólu uproszczony homepage i wyrazisty katalog produktów – wspólnie uznaliśmy, że klient nie może błądzić po zakamarkach e-sklepu, tylko szybko zaopatrzyć się w potrzebne materiały edukacyjne dla swojej placówki. Sklep wyposażyliśmy w silnik WooCommerce ze stajni WordPressa, który urzeka prostotą działania i intuicyjnością obsługi, a w dodatku jest wtyczką typu open source, więc nie wymaga bajońskich sum.

Oczywiście, nie zapomnieliśmy o integracji. Wykonany e-sklep Dąbrowa Górnicza podłączyliśmy do systemu kurierskiego firmy InPost, dzięki czemu proces wysyłkowy jest skrócony do minimum – klient na etapie zamówienia wybiera paczkomat lub dostawę do domu. Sprzedający w międzyczasie otrzymuje etykiety gotowe do druku i naklejenia.

Kolejnym udogodnieniem jest integracja z wFirma. Dzięki uproszczeniu księgowania, żadna wpłata ani faktura nie zniknie, bo wszystko rejestrowane zapisuje się w systemie na bieżąco.

Każdy sklep wymaga przemyślanej interakcji z klientami. Dlatego wdrożyliśmy profesjonalny e-mail marketing, który pozwala na: zbudowanie bazy klientów, promowanie produktów, działania PR oraz umożliwia prowadzenie analiz marketingowych. A to z kolei przekłada się na optymalizację sprzedaży i wzrost zysków.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.