Opis realizacji

Każda nasza realizacja oparta jest na indywidualnym projekcie dostosowanym do potrzeb naszego klienta. Poznając jego branżę, jesteśmy w stanie zbudować tak stronę, by była ona użyteczna dla odbiorców. Strona ilpea.net.pl z pewnością należy do user friendly stron www Wrocław. Strona startowa została oparta na dużym rotującym sliderze, które przyciągają uwagę, ale nie powodują spowolnienia ładowania się strony, ze względu na ich odpowiednią kompresję.

W bardzo przejrzysty sposób przygotowaliśmy menu, w którym użytkownik odnajdzie wszelkie interesujące go informacje na temat działalności firmy – jej historię, ofertę produktów, czy też bardzo ważną zakładkę dla naszego klienta – „Kariera”.

Całość głównej strony dopełnia moduł z aktualnościami, dzięki któremu firma zawsze będzie mogła dzielić się newsami. Zaglądając w zakładkę Ilpea na świecie,  użytkownik może zapoznać się z interaktywną mapą, na której zaznaczyliśmy państwa i miasta, w których działają zakłady produkcyjne naszego klienta.

Realizacja została przygotowana w wersji dwujęzycznej (polski i angielski), zarówno dla odbiorców korzystających z desktopów, jak i urządzeń mobilnych.