Każda nasza realizacja oparta jest na indywidualnym projekcie dostosowanym do potrzeb naszego klienta. Poznając jego branżę, jesteśmy w stanie zbudować tak stronę, by była ona użyteczna dla odbiorców.

Strona ilpea.net.pl z pewnością należy do user friendly stron www Wrocław. Strona startowa została oparta na dużym rotującym sliderze, które przyciągają uwagę, ale nie powodują spowolnienia ładowania się strony, ze względu na ich odpowiednią kompresję.

W bardzo przejrzysty sposób przygotowaliśmy menu, w którym użytkownik odnajdzie wszelkie interesujące go informacje na temat działalności firmy – jej historię, ofertę produktów, czy też bardzo ważną zakładkę dla naszego klienta – „Kariera”.

Całość głównej strony dopełnia moduł z aktualnościami, dzięki któremu firma zawsze będzie mogła dzielić się newsami. Zaglądając w zakładkę Ilpea na świecie,  użytkownik może zapoznać się z interaktywną mapą, na której zaznaczyliśmy państwa i miasta, w których działają zakłady produkcyjne naszego klienta.

 

Realizacja została przygotowana w wersji dwujęzycznej (polski i angielski), zarówno dla odbiorców korzystających z desktopów, jak i urządzeń mobilnych.

 

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.