ImPuesto

Wszyscy znamy ten klasyk: pewne są tylko śmierć i podatki. I właśnie o tych podatkach mowa, a konkretnie o obsłudze księgowej i rachunkowej.

W tej branży działa nasz nowy zleceniodawca – Impuesto Biuro Rachunkowe i Doradcze ze stolicy. Natomiast celem niniejszej realizacji było zaprojektowanie strony www Warszawa w formie wizytówkowej, gdzie za cel obrano prostotę i przejrzystość.

Stronę zaprojektowaliśmy w oparciu o popularny CMS z rodziny WordPress, który posiada łatwy w obsłudze panel administracyjny oraz intuicyjny i przyjazny interfejs. Jego niewątpliwą zaletą jest możliwość aktywacji różnorodnych wtyczek. Witryna została wykonana zgodnie ze standardem Responsive Web Design, co zapewnia jej prawidłowe wyświetlanie na ekranach PC, laptopa, tabletu czy smartfona.

Szata graficzna nawiązuje do profilu działalności firmy, gdzie dominują biel, granat i złoto. To barwy stonowane, kojarzące się z zaufaniem, profesjonalizmem i solidnością. Strona główna zachęca użytkownika stockową grafiką o tematyce biznesowej. Dzięki zastosowaniu „pływającego menu” i praktycznego „back to the top buttona” można łatwo nawigować i przeglądać treści. Natomiast przewijając w dół, oczom klienta ukażą się opisy kolejnych zakładek, dzięki którym pozna on firmę, ofertę oraz przeczyta przydatne porady. Warto podkreślić, że prowadzenie bloga firmowego Warszawa to doskonały sposób na poprawienie pozycji w wyszukiwarce Google oraz budowa profesjonalnego wizerunku firmy w Sieci. Szata graficzna strony głównej nie utrudnia percepcji, a dzięki dodaniu dedykowanych bloków ułatwia znalezienie potrzebnej informacji. Te niepozorne dodatki wpływają korzystnie na ogólny UI/UX strony internetowe Warszawa.

Ważnym elementem realizacji jest integracja Livechat FB Messenger, która umożliwia natychmiastowy kontakt w godzinach pracy biura oraz zwiększa ilość zapytań o ofertę. Oprócz tego, witryna zawiera tradycyjny kanał kontaktu – formularz zapytań. Z kolei integracja z Google Maps pozwala na lokalizację biura na mapie stolicy, a także umożliwia wyznaczenie trasy dojazdu. Co więcej, dane teleadresowe na stronie są interaktywne – wystarczy jedno kliknięcie, aby przejść do poczty e-mail lub nawiązania połączenia telefonicznego.

Referencje

Bardzo polecam firmę PROADAX. Dzięki zespołowi tej firmy moja firma posiada przejrzystą, ładną stronę. Współpraca podczas tworzenia strony była sprawna i pomocna. Strona już istnieje a ja nadal otrzymuję wskazówki od zespołu. Jeszcze raz polecam!

Agnieszka Kosieradzka

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.