Introcar

Czasem zdarza się, że otrzymujemy takie zlecenia, które wymagają postawienia kropki nad „i”. Tak było w przypadku strony internetowej dla firmy introcar.pl z miasta Suchań na Pomorzu Zachodnim, zajmującej się usługami transportowymi.

W tej realizacji klient zażyczył sobie, aby ekipa naszych grafików wykonała naprawdę dobre infografiki, które w ciekawy, prosty i przejrzysty sposób przekazywałyby ważne treści na temat składania i realizacji zamówień oraz podkreślałyby najważniejsze atuty firmy.

Tworzenie stron Suchań to bardzo specyficzne zajęcie, które wymaga przemyślanych rozwiązań i takiego rozplanowania contentu i grafik, aby odwiedzający je użytkownik mógł w szybki i łatwy sposób poznać firmę, zorientować się w jej ofercie oraz sprawdzić ceny, a także nawiązać kontakt np. w celu umówienia spotkania. I tutaj pierwsze skrzypce odgrywają graficy/webdesignerzy, których zadaniem jest opracowanie infografik oraz takie zakodowanie strony, by osoba przeglądająca serwis stwierdziła: „pasuje mi ta oferta, właśnie tego szukałem”.

W realizacji zastosowaliśmy ruchome infografiki Suchań, które wyróżniają się na tle strony za sprawą użytych barw, tj. niebieskiego i pomarańczowego. Z jednej strony jasno pokazują, czego dotyczy dany kafelek, a z drugiej sygnalizują, że warto tam zajrzeć – niejako wzywają do działania – coś w rodzaju „call to action”.

Natomiast dodane ikonki to proste symbole komunikujące, czego można się spodziewać po kliknięciu w nie. Słowem minimalizm i prostota w każdym calu. Tylko takie rozwiązania gwarantują piekielną skuteczność w dzisiejszym świecie przeładowania informacyjnego. Ponadto, dzięki wspomnianym zabiegom znacząco poprawił się UX i UI – tutaj na szczególną uwagę zasługuje sekcja „o nas”, która jest przykładem tego, jak powinno się tworzyć przyjemną w odbiorze i ciekawą grafikę. Naszym zdaniem zleceniodawca w najbliższym czasie zyska grono nowych klientów, a jego obroty wzrosną.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.