Opis realizacji

Strona Przedsiębiorstwa Usług Inwestycyjnych Inwado była dla nas okazją do wdrożenia jednego z bardziej popularnych ostatnio trendów w web designie, jakim jest parallax scrolling. Technika ta opiera się na złudzeniu paralaksy, sztucznie wywołanym podczas przesuwanie dowolnego obrazu z inną prędkością niż pozostałe, co nadaje takiej stronie pozornej głębi. Z uwagi na wszechobecną konieczność scrollowania stron, jaka wynika z technologii mobilnych, efekt paralaksy (parallax efekt) jest ciekawym motywem i zyskuje dzięki temu coraz więcej zwolenników.

W górnej części strony, centralną jej część wypełnił dynamiczny slider z prezentacją najnowszej inwestycji Spółki Inwado. W pięciu, efektywnych odsłonach użytkownik może zapoznać się z osiedlem, jego architekturą, sąsiedztwem i lokalizacją.

Stronę zaprojektowaliśmy tak, aby posiadała w pełni przyjazny interfejs, co oznacza, że jest łatwa w nawigacji i wszystko, czego szukają użytkownicy jest bez problemu dostępne. Z uwagi na zakres działalności firmy, jej dotychczasowe realizacje i rozwój oferty, zaproponowaliśmy moduł aktualności – z możliwością zarządzania newsami w serwisie, ich planowaniem, dodawaniem lub usuwaniem oraz moduł portfolio – z responsywną galerią i lightbox’em z pokazem slajdów oraz galerią miniaturek.

Otrzymane referencje

Ryszard Adamik PUI INWADO sp. z o.o.

By Ryszard Adamik PUI INWADO sp. z o.o., inwado.pl -

Współpraca z Agencją „PROADAX” była w pełni profesjonalna. Stały kontakt, uwzględnianie wymagań zleceniodawcy oraz terminowość to zalety Agencji.

Współpraca z Agencją „PROADAX” była w pełni profesjonalna. Stały kontakt, uwzględnianie wymagań zleceniodawcy oraz terminowość to zalety Agencji.