Strona Przedsiębiorstwa Usług Inwestycyjnych Inwado była dla nas okazją do wdrożenia jednego z bardziej popularnych ostatnio trendów w web designie, jakim jest parallax scrolling.

Technika ta opiera się na złudzeniu paralaksy, sztucznie wywołanym podczas przesuwanie dowolnego obrazu z inną prędkością niż pozostałe, co nadaje takiej stronie pozornej głębi. Z uwagi na wszechobecną konieczność scrollowania stron, jaka wynika z technologii mobilnych, efekt paralaksy (parallax efekt) jest ciekawym motywem i zyskuje dzięki temu coraz więcej zwolenników.

W górnej części strony, centralną jej część wypełnił dynamiczny slider z prezentacją najnowszej inwestycji Spółki Inwado. W pięciu, efektywnych odsłonach użytkownik może zapoznać się z osiedlem, jego architekturą, sąsiedztwem i lokalizacją.

Stronę zaprojektowaliśmy tak, aby posiadała w pełni przyjazny interfejs, co oznacza, że jest łatwa w nawigacji i wszystko, czego szukają użytkownicy jest bez problemu dostępne.

 

Z uwagi na zakres działalności firmy, jej dotychczasowe realizacje i rozwój oferty, zaproponowaliśmy moduł aktualności – z możliwością zarządzania newsami w serwisie, ich planowaniem, dodawaniem lub usuwaniem oraz moduł portfolio – z responsywną galerią i lightbox’em z pokazem slajdów oraz galerią miniaturek.

Referencje

Współpraca z Agencją „PROADAX” była w pełni profesjonalna. Stały kontakt, uwzględnianie wymagań zleceniodawcy oraz terminowość to zalety Agencji.

 

Ryszard Adamik

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Jesteśmy teraz dostępni Dostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.