Joko Wood Factory

Punktem wyjściowym projektowania strony jest historia powstania  firmy, którą  nie bez powodu umieściliśmy już w pierwszej zakładce witryny.

To jak fundamenty konstrukcji, dzięki którym mamy pewność trwałości budowli. Wiedza właścicieli przekazywana z pokolenia na pokolenie na pewno nie poszła na marne. To właśnie dzięki niej powstał tartak świadczący usługi najwyższej jakości.

Strona internetowa Joko Wood Factory Andrychów jak każda inna musi posiadać swoje logo, które zapewnia firmie identyfikacje. Stworzyliśmy je tak, aby każdy patrząc na nie mógł uzmysłowić sobie czym dana firma się zajmuje i jakie są jej cele.

Kolejnym aspektem było wykonanie sesji zdjęciowej , która posłużyła nam do prezentacji usług w dziale  „OFERTA”, które podzielone zostały zgodnie z jej przeznaczeniem.

 

Szata graficzna serwisu jest lekka , bez zbędnych elementów. Dzięki temu projekt jest bardzo przejrzysty i każdy bez trudu może odnaleźć to, czego potrzebuje. Strona przesycona treścią i formą nie byłaby mocnym narzędziem przyciągnięcia klientów. Jesteśmy wzrokowcami, dlatego liczy się pierwsze wrażenie.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.