Opis realizacji

Punktem wyjściowym projektowania strony jest historia powstania  firmy, którą  nie bez powodu umieściliśmy już w pierwszej zakładce witryny. To jak fundamenty konstrukcji, dzięki którym mamy pewność trwałości budowli. Wiedza właścicieli przekazywana z pokolenia na pokolenie na pewno nie poszła na marne. To właśnie dzięki niej powstał tartak świadczący usługi najwyższej jakości.

Strona internetowa Joko Wood Factory Andrychów jak każda inna musi posiadać swoje logo, które zapewnia firmie identyfikacje. Stworzyliśmy je tak, aby każdy patrząc na nie mógł uzmysłowić sobie czym dana firma się zajmuje i jakie są jej cele.

Kolejnym aspektem było wykonanie sesji zdjęciowej , która posłużyła nam do prezentacji usług w dziale  „OFERTA”, które podzielone zostały zgodnie z jej przeznaczeniem.

Szata graficzna serwisu jest lekka , bez zbędnych elementów. Dzięki temu projekt jest bardzo przejrzysty i każdy bez trudu może odnaleźć to, czego potrzebuje. Strona przesycona treścią i formą nie byłaby mocnym narzędziem przyciągnięcia klientów. Jesteśmy wzrokowcami, dlatego liczy się pierwsze wrażenie.