Kamiński Auto Spa – spot reklamowy

Przewaga wideo nad innymi formami treści

Obecnie stosuje się wideomarketing. Badania dowodzą, że dynamiczny i atrakcyjnie zmontowany film bardziej przyciąga uwagę klienta i łatwiej zapada w pamięć. Sprawia, że prezentowana firma staje się rozpoznawalna – a to kluczowy czynnik wpływające na podjęcie decyzji zakupowej. Dlatego bardzo dobrym pomysłem będzie nie tylko budowa nowoczesnej strony www, ale również zamieszczony spot wideo Zator m.in. na homepage’u

 

Pokaż swój biznes od kuchni

Ludzie kochają oglądać zespół w akcji – szczególnie profesjonalistów. Daje im to poczucie, że w czymś uczestniczą oraz mogą zobaczyć, jak realizują się ich marzenia. Jeśli jeszcze nie masz materiału wideo, który przykułby uwagę Twoich klientów, to zapraszamy do nas. Doradzimy, nagramy, zmontujemy i opublikujemy Twój spot – niech stanie się viralem.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Wyceń podobne wideo

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.