Strona internetowa KIBHP to jedna z naszych ostatnich realizacji. Elegancka i nowoczesna, która skutecznie prezentuje usługi oferowane przez firmę.

Tworzenie stron www Zaborze w tym przypadku oznaczało oparcie witryny na popularnym systemie zarządzania treścią (CMS), jakim jest WordPress. Dzięki niemu obsługa i administracja serwisem jest łatwiejsza, dodatkowym walorem jest opcja instalacji funkcjonalnych wtyczek. A ponadto dostęp do aktualizacji, które korzystnie wpływają na komfort użytkowania strony i jej bezpieczeństwo. W ramach prac nad projektem stworzyliśmy również logo nawiązujące do działalności firmy.

Sam projekt jest atrakcyjny wizualnie, z prostą kolorystyką, która sprawia, że ​​treść wyróżnia się na tle całej reszty. Całość jest w pełni responsywna, co oznacza, że ​​może dostosować się do dowolnego urządzenia, czy to komputera stacjonarnego, tabletu lub telefonu komórkowego. Jest to istotna cecha, która zapewnia wygodne korzystanie ze strony www, niezależnie od używanego urządzenia.

Jednym z ważniejszych elementów strony KIBHP jest „Oferta”, która zapewnia szczegółowy przegląd usług oferowanych przez firmę. Każda pozycja na liście jest opatrzona krótkim opisem oraz odnośnikiem do uzyskania większej ilości informacji. Nie brak też branżowych motywów oraz rysowanych przez nas ikon, które wpływają korzystnie na percepcję contentu. Strona jest przyjemna dla oka, a informacje są przedstawione w przejrzysty i zwięzły sposób.

Inną godną uwagi sekcją jest strona „O nas”, gdzie odwiedzający mogą dowiedzieć się więcej o historii, misji i wartościach firmy. Z kolei integracja z Google Maps pozwala na lokalizację biura na mapie, a także umożliwia wyznaczenie trasy dojazdu. Co więcej, dane teleadresowe na stronie są interaktywne – wystarczy jedno kliknięcie, aby przejść do poczty e-mail lub nawiązania połączenia telefonicznego.

Ogólnie rzecz biorąc, strona internetowa KIBHP to skuteczne narzędzie prezentujące ofertę firmy i dostarczające odwiedzającym ważnych informacji na temat działalności. Prosty projekt strony i responsywny układ sprawiają, że ​​jest przyjemna w użyciu, a treść jest przedstawiona w przejrzysty i zwięzły sposób.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.