Opis realizacji

Czasy, gdy firmie budowlanej wystarczyła prosta strona www stworzona w notatniku, by zdobyć klienta przez internet, dawno minęły. Może to i lepiej. Wreszcie można szybko znaleźć firmy, które idą z duchem czasu. W końcu jeśli jakaś spółka prezentuje swoją ofertę za pomocą nowoczesnej strony internetowej, to znaczy że w swojej pracy korzysta z równie nowoczesnego sprzętu budowlanego.

Jako jednak, że postawiony przez nas dom pewnie nie przetrwałby pierwszego podmuchu wiatru, ograniczyliśmy się do robienia stron internetowych dla firm budowlanych, bo na tym znamy się o wiele bardziej. Efektem jest wizytówka firmy Komitech. Nasz Klient należy do osób mocno zabieganych, więc zapewniliśmy mu kompleksową obsługę. Stworzyliśmy logotyp, dobraliśmy paletę kolorów, a następnie zaprojektowaliśmy projekt graficzny.

Tym sposobem w krótkim czasie firma otrzymała nowoczesną stronę z responsywnym sliderem, profesjonalnymi zdjęciami o tematyce budowlanej, animacjami CSS dla zainteresowania odwiedzającego, interaktywną karuzelą przedstawiającą ostatnie realizacje oraz automatycznie przewijającym się modułem wyświetlającym opinie klientów.

Aby wypełnić obowiązek prawny związany z informowaniem odwiedzających o wykorzystywaniu przez stronę plików cookies, zainstalowaliśmy pop-up, który wyświetla stosowny komunikat w dolnej części ekranu. Nie zapominajmy też o wycinku Google Maps, dzięki któremu klienci szybką mogą zlokalizować położenie siedziby firmy Komitech, a także wysłać ekspresową wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.