Komitech

Czasy, gdy firmie budowlanej wystarczyła prosta strona www stworzona w notatniku, by zdobyć klienta przez internet, dawno minęły. Może to i lepiej. Wreszcie można szybko znaleźć firmy, które idą z duchem czasu.

W końcu jeśli jakaś spółka prezentuje swoją ofertę za pomocą nowoczesnej strony internetowej, to znaczy że w swojej pracy korzysta z równie nowoczesnego sprzętu budowlanego.

Jako jednak, że postawiony przez nas dom pewnie nie przetrwałby pierwszego podmuchu wiatru, ograniczyliśmy się do robienia stron internetowych dla firm budowlanych, bo na tym znamy się o wiele bardziej. Efektem jest wizytówka firmy Komitech. Nasz Klient należy do osób mocno zabieganych, więc zapewniliśmy mu kompleksową obsługę. Stworzyliśmy logotyp, dobraliśmy paletę kolorów, a następnie zaprojektowaliśmy projekt graficzny.

Tym sposobem w krótkim czasie firma otrzymała nowoczesną stronę z responsywnym sliderem, profesjonalnymi zdjęciami o tematyce budowlanej, animacjami CSS dla zainteresowania odwiedzającego, interaktywną karuzelą przedstawiającą ostatnie realizacje oraz automatycznie przewijającym się modułem wyświetlającym opinie klientów.

 

 

Aby wypełnić obowiązek prawny związany z informowaniem odwiedzających o wykorzystywaniu przez stronę plików cookies, zainstalowaliśmy pop-up, który wyświetla stosowny komunikat w dolnej części ekranu. Nie zapominajmy też o wycinku Google Maps, dzięki któremu klienci szybką mogą zlokalizować położenie siedziby firmy Komitech, a także wysłać ekspresową wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.