Opis realizacji

Format wideo na stronie firmy to element mocno zapadający w pamięć konsumentów, a do tego pobudzający wyobraźnię, zachęcający do skorzystania z oferty czy produktu, a także pokazujący nowoczesne podejście danej firmy do klienta. Mając to na uwadze, staraliśmy się tak stworzyć stronę kotly-płonka.pl, by spełniała wszystkie te istotne wymagania. Zaczęliśmy od napisania scenariusza filmu, prezentującego firmę, jak i produkcję kotłów. Zmontowany przez nas film stał się tłem głównej strony, na której w sposób ikonograficzny przedstawiliśmy przejścia do najważniejszych elementów strony (sprzedaż, montaż, serwis). Kolejny film naszego autorstwa to prezentacja samego kotła, dzięki której potencjalny klient łatwo i szybko zaznajamia się z funkcjonowaniem i obsługą pieca.

Strona internetowa zawiera także szczegółowy cennik kotłów Osiek, części zamiennych, części instalacyjnych oraz koszt dodatkowych usług.

Właścicielowi firmy zależało na stworzeniu także poradnikowej części serwisu, stąd w górnym menu znajdziemy zakładkę z poradami. Na podstronie znajdują się najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie. Dodatkowo użytkownik może pobrać w formie PDF instrukcje obsługi kotłów produkowanych przez Kotły Płonka.

Otrzymane referencje

Agnieszka Płonka

By Agnieszka Płonka, kotly-plonka.pl -

Super firma, rzetelność, uczciwości, solidność, terminowość. Polecam.