Kotły Płonka

Format wideo na stronie firmy to element mocno zapadający w pamięć konsumentów, a do tego pobudzający wyobraźnię, zachęcający do skorzystania z oferty czy produktu, a także pokazujący nowoczesne podejście danej firmy do klienta.

Mając to na uwadze, staraliśmy się tak stworzyć stronę kotly-płonka.pl, by spełniała wszystkie te istotne wymagania. Zaczęliśmy od napisania scenariusza filmu, prezentującego firmę, jak i produkcję kotłów. Zmontowany przez nas film stał się tłem głównej strony, na której w sposób ikonograficzny przedstawiliśmy przejścia do najważniejszych elementów strony (sprzedaż, montaż, serwis). Kolejny film naszego autorstwa to prezentacja samego kotła, dzięki której potencjalny klient łatwo i szybko zaznajamia się z funkcjonowaniem i obsługą pieca.

Strona internetowa zawiera także szczegółowy cennik kotłów Osiek, części zamiennych, części instalacyjnych oraz koszt dodatkowych usług.

Właścicielowi firmy zależało na stworzeniu także poradnikowej części serwisu, stąd w górnym menu znajdziemy zakładkę z poradami. Na podstronie znajdują się najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie. Dodatkowo użytkownik może pobrać w formie PDF instrukcje obsługi kotłów produkowanych przez Kotły Płonka.

Referencje

Super firma, rzetelność, uczciwości, solidność, terminowość. Polecam.

Agnieszka Płonka

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Jesteśmy teraz dostępni Dostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.