Kozbi Meble – spot reklamowy

Marketing internetowy i spoty reklamowe odgrywają obecnie kluczową rolę w świecie biznesu i komunikacji.

W miarę jak internet staje się coraz bardziej powszechny i ludzie spędzają coraz więcej czasu online, przedsiębiorstwa zdają sobie sprawę, że muszą dostosować swoje strategie marketingowe do tego nowego środowiska. Spoty reklamowe, czy to w formie filmów, animacji czy grafiki, mają unikalną zdolność przyciągania uwagi odbiorców i przekazywania skondensowanych, ale silnych komunikatów. Dzięki możliwości targetowania reklam, czyli kierowania ich do odpowiednich grup docelowych, firmy mogą dotrzeć do swoich potencjalnych klientów w sposób bardziej precyzyjny niż w tradycyjnych mediach.

 

 

Dzisiaj przedstawiamy jedną z naszych ostatnich wideo-realizacji. W magicznym świecie designu i funkcjonalności, dwie kobiety wkraczają do salonu ekspozycyjnego Kozbi Meble w poszukiwaniu inspiracji dla swojej wymarzonej kuchni. Z dumą przedstawiamy film, który przeniesie Cię do świata tworzenia wyjątkowych mebli od 30 lat!

W pierwszych sekundach wideo poznajesz nowoczesne centrum produkcyjne, gdzie powstają oryginalne aranżacje, a kreatywność jest wpisana w każdy zaprojektowany detal. Ponadczasowe wzory i najnowsze trendy, łącząc unikalny styl z nowoczesnymi rozwiązaniami kuchennymi. W salonie ekspozycyjnym odkryjesz niebanalne meble, które wzbudzą zachwyt i zapewnią Ci funkcjonalne rozwiązania. Kozbi Meble to nie tylko aranżacje wnętrz, to pełne wsparcie na każdym etapie. Firma oferuje personalizowane projekty, które spełnią każdą Twoją wizję i precyzyjny montaż, gwarantujący doskonałość w każdym szczególe.

To meble nadające pomieszczeniu klimat i spełnienie marzeń o wyjątkowym wnętrzu. To także współpraca z zaufanymi partnerami, dbając o piękno dzięki detalom i elementom dekoracyjnym wnętrz. Kreatywność, innowacyjność i solidność są filarami marki, zapewniającymi trwałość mebli na lata. Kozbi Meble to realizacja nietypowych pomysłów, które nadadzą wyjątkowy charakter Twojemu wnętrzu.

Warto wspomnieć, że w ramach współpracy wykonaliśmy także zdjęcia z backstage’u nagrań oraz zdjęcia salonu.

Czy jesteś gotowy na niezapomnianą podróż do świata Kozbi Meble? Zainspiruj się projektami i zobacz, jak spełniają się Twoje marzenia o doskonałym wnętrzu!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Wyceń podobne wideo

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.