Księgarnia Szóstka

Z radością pragniemy przedstawić naszą najnowszą realizację sklepu internetowego, którym jest Księgarnia Szóstka - miejsce, gdzie pasja do czytania spotyka się z szerokim wyborem książek i wyjątkowymi rozwiązaniami e-commerce.

Pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie, dlatego nasz zespół zaprojektował stronę główną sklepu w sposób zachęcający i przyjazny dla użytkowników. Wyjątkowy layout, zbalansowane kolory oraz intuicyjna nawigacja sprawiają, że uwagę odwiedzających od razu przykuwa atrakcyjna oferta. Skupiliśmy się na estetyce, która oddaje charakter Księgarni Szóstka, tworząc spójną, wizualną tożsamość sklepu.

Jednym z kluczowych elementów była integracja sklepu z platformami społecznościowymi. Sklep został zintegrowany z profilami na Instagramie i Facebooku, co umożliwia bezpośrednie zakupy z tych platform. Dodatkowo zapewniliśmy również integrację z popularnym serwisem ogłoszeniowym OLX, aby poszerzyć zasięg sprzedaży. Pozwala ona na wystawianie ogłoszeń bezpośrednio na podstawie produktów w sklepie. Wyobraź sobie, ile czasu możesz zaoszczędzić! 😉

Wdrożenie modułu Shop Magic pozwoliło z kolei na personalizację i zoptymalizowanie funkcji sklepu, tworząc jeszcze bardziej spersonalizowane doświadczenia zakupowe. Porzucone koszyki i brak opinii dla danego produktu? Mamy rozwiązanie!

Nasza współpraca z Księgarnią Szóstka to nie tylko dostarczenie gotowego produktu, ale także zaangażowanie w edukację. Przeprowadziliśmy szczegółowe szkolenie online, w ramach którego pokazaliśmy obsługę panelu administracyjnego sklepu. To umożliwiło naszemu Klientowi pełną niezależność w zarządzaniu zawartością sklepu oraz prowadzeniu kampanii promocyjnych na własną rękę.

 

Z myślą o wygodzie klientów, wdrożyliśmy moduł płatności Przelewy24. To znane i zaufane rozwiązanie, które gwarantuje bezpieczne i szybkie transakcje online. Wysyłka produktów w sklepie odbywa się za pośrednictwem usługi Inpost, zapewniając nie tylko efektywną dostawę, ale także pewność, że zamówione książki dotrą do klientów w idealnym stanie.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z efektem naszej pracy, odwiedzając sklep internetowy Księgarni Szóstka pod adresem: www.ksiegarnia-szostka.pl

Referencje

Gorąco polecam 🙂 Bardzo profesjonalna współpraca. To firma, w której pracują osoby pełne pasji, zrozumienia, profesjonalni i przy tym bardzo mili. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Ireneusz Chrapek

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.