Ksiegowosc.tax

Strona internetowa biura rachunkowego powinna wzbudzać zaufanie, ponieważ klienci nie powierzą księgowości swojej firmy osobom, wobec których nie są całkowicie przekonani o ich rzetelności.

Wykorzystaliśmy naszą wiedzę na temat UX, by stworzyć witrynę, która już przy pierwszym spojrzeniu jest wiarygodna i budująca poczucie bezpieczeństwa.

Strona www oparta jest o przejrzysty design bazujący na kolorystyce biało-niebieskiej. Położyliśmy duży nacisk na wysokiej jakości zdjęcia uśmiechniętych prawników, by odwiedzający wiedzieli, że mają do czynienia z firmą, która dba o wysoki standard obsługi klienta. Celem witryny jest szybkie zaprezentowanie oferty oraz zachęcenie do kontaktu. W tym celu zainstalowaliśmy wysuwany formularz kontaktowy oraz przycisk pozwalający na bezpośrednie wykonanie połączenia z urządzenia mobilnego.

 

 

Jako, że strona powstała w technologii one-page, wdrożyliśmy system bloga, by zapewnić regularny napływ wartościowych treści, co przełoży się na lepszą pozycję w rankingu wyszukiwarki Google.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.