Opis realizacji

Strona internetowa biura rachunkowego powinna wzbudzać zaufanie, ponieważ klienci nie powierzą księgowości swojej firmy osobom, wobec których nie są całkowicie przekonani o ich rzetelności. Wykorzystaliśmy naszą wiedzę na temat UX, by stworzyć witrynę, która już przy pierwszym spojrzeniu jest wiarygodna i budująca poczucie bezpieczeństwa.

Strona www oparta jest o przejrzysty design bazujący na kolorystyce biało-niebieskiej. Położyliśmy duży nacisk na wysokiej jakości zdjęcia uśmiechniętych prawników, by odwiedzający wiedzieli, że mają do czynienia z firmą, która dba o wysoki standard obsługi klienta. Celem witryny jest szybkie zaprezentowanie oferty oraz zachęcenie do kontaktu. W tym celu zainstalowaliśmy wysuwany formularz kontaktowy oraz przycisk pozwalający na bezpośrednie wykonanie połączenia z urządzenia mobilnego.

Jako, że strona powstała w technologii one-page, wdrożyliśmy system bloga, by zapewnić regularny napływ wartościowych treści, co przełoży się na lepszą pozycję w rankingu wyszukiwarki Google.