KZ Fotowoltaika Zator

Mimo pandemii w Dolinie Karpia powstają kolejne firmy, które odważnie wkraczają na regionalny rynek OZE. Dzięki temu otrzymaliśmy zlecenie na wykonanie realizacji dla KZ Fotowoltaika Zator – nowo powstałego podmiotu, który zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych w promieniu 50 km od Zatora.

Prace objęły przede wszystkim wykonanie strony wizytówkowej oraz oprawę marketingową, która wpłynie korzystnie na rozpoznawalność rodzącej się marki.

Burza mózgów w ekipie Proadax zaowocowała unikalnym pomysłem na witrynę, która jednocześnie wpisuje się w kanony nowoczesnego podejścia do web designu. Innymi słowy – prosto i skutecznie. Homepage wita użytkownika subtelnym wideo w tle oraz przemawiającym do wyobraźni hasłem: „Płać o 90% mniej za prąd”, dzięki czemu potencjalny klient natychmiast klika w zakładkę z ofertą. A tam natknie się na copywriterską robotę, czyli perswazyjny content nafaszerowany językiem korzyści. Podobny majstersztyk czeka na podstronie „o mnie”. Jeśli dodamy do tego stonowaną grafikę i i formularz do bezpłatnej wyceny, możemy być pewni, że za chwilę rozdzwonią się telefony.

Stronę internetową Zator zaprojektowaliśmy w oparciu o standard Responsive Web Design, dzięki czemu użytkownicy smartfonów i tabletów będą mogli skrolować witrynę do woli. Pomocne okażą się także back to the top button oraz „pływające menu”. Wszelkie zapytania ofertowe są kierowane do łatwego w obsłudze formularza kontaktowego. Ponadto, klienci bez trudu znajdą niezbędne dane kontaktowe na każdej zakładce, a w dodatku będą mogli skorzystać z opcji LiveChat FB Messenger.

Oprócz serwisu www, zadbaliśmy także o identyfikację wizualną w postaci projektu eleganckiego logo, które od zarania będzie obecne w świadomości osób z grupy docelowej.

Dodatkowo klienci naszego zleceniodawcy natkną się na ciekawie opracowane banery reklamowe Zator oraz otrzymają gustowne wizytówki i praktyczne teczki z folderem ofertowym. A to z pewnością przełoży się na budowę profesjonalnego wizerunku marki.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.