Leśne Ludki

Cudowny jest świat dziecka, dlatego tak dobrze nam się pracowało przy tworzeniu strony Leśnych Ludków.

Głównym założeniem tej realizacji było takie skonstruowanie strony, by zarówno rodzice  dzieci żłobkowych, jak i dzieci przedszkolnych mieli pełny dostęp do informacji na temat placówki w jednym miejscu. Stąd pomysł na wykorzystanie systemu multisite. Pozwala on na postawienie kilku stron – w naszym przypadku dwóch – korzystając z jednej instalacji WordPress i jednej bazy danych.  Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne od strony administratora witryny: każdą z tych gałęzi strony można zarządzać niezależnie, jednocześnie wszelkie aktualizacje czy dodawanie pluginów wykonuje się tylko raz.

Już na stronie startowej Leśnych Ludków mamy jasny podział na żłobek i przedszkole. Wybierając jedną z opcji, przechodzimy na podstrony, gdzie rodzic bez przeszkód odnajduje wszelkie informacje na temat rekrutacji czy to do przedszkola czy żłobka, opłat, organizacji codziennych zajęć. Istnieje również możliwość pobierania dokumentów potrzebnych przy zapisie do placówki. Dodatkowym atutem jest zakładka galeria, która z pewnością zachęci niezdecydowanych jeszcze rodziców do podjęcia decyzji.

 

Całość strony – zarówno przedszkolnej, jak i żłobkowej – okraszona jest unikalnym projektem graficznym, mocno nawiązującym do nazwy placówki. Specjalnie stworzone na potrzeby strony grafiki przeplatają się ze zdjęciami uśmiechniętych i radosnych dzieci. Stylistyka ta mocno wpisuje się w beztroski świat dziecka.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.