LKS Palczowice

Prezentujemy naszą kolejną realizację - stronę internetową dla LKS Palczowice!

Przygotowując stronę dla LKS Palczowice, skupiliśmy się na dwóch kluczowych elementach: estetyce i funkcjonalności. Rozpoczęliśmy od stworzenia projektu graficznego strony głównej, który odzwierciedla charakter oraz dynamikę tego Klubu. Zadbaliśmy o każdy detal, by użytkownik odwiedzający stronę natychmiast poczuł atmosferę sportowej rywalizacji.

Nasza rola nie kończyła się na samym projekcie graficznym. Odpowiedzialni byliśmy również za zapewnienie intuicyjnej nawigacji oraz łatwą możliwość dalszego uzupełniania treści przez Klienta. Prostota w zarządzaniu treścią pozwala na swobodne dostosowanie witryny do bieżących potrzeb i wydarzeń Klubu bez konieczności angażowania zewnętrznych specjalistów.

Jednym z kluczowych elementów strony było również umieszczenie interaktywnych danych kontaktowych, aby członkowie klubu, kibice oraz potencjalni sponsorzy mogli łatwo skontaktować się z LKS Palczowice. Dzięki temu rozwiązaniu Klub może budować jeszcze silniejsze relacje z lokalną społecznością oraz otwierać się na nowe możliwości współpracy.

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć LKS Palczowice w budowaniu silnej obecności online i promowaniu ich pasji do sportu w najlepszy możliwy sposób.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.