Lody Zator

Podstawowym celem stworzenia serwisu dla Lody tradycyjne Zator by Revel było umożliwienie klientom łatwego i szybkiego zapoznania się z aktualną ofertą lodziarni w Zatorze.

Strona została zbudowana w technologii onepage, która cechuje się brakiem wielu podstron, prostym, czytelnym układem oraz zawartością minimum tekstów oraz multimediów. Dzięki temu staje się ona przejrzysta i prosta w użytkowaniu.

Tym co wyróżnia przygotowaną przez nas stronę jest spot reklamowy zamieszczony na stronie głównej, który sprawia, że nabiera ona dynamiki i zachęca użytkowników do przejrzenia poszczególnych zakładek.

Niezwykle wartościową funkcjonalnością jest dynamiczna lodówka – dostępne smaki lodów są aktualizowane live. Dzięki temu klienci zanim odwiedzą fizycznie lodziarnie, już mogą zacząć decydować, na jakie smaki się zdecydują.

Na stronie głównej został również umieszczony feed z social media, który pokazuje najnowsze wpisy i umożliwia użytkownikom integrację z social mediami.

Poprzez odpowiednio dobraną kolorystykę oraz szybkość ładowania się strony zapewniliśmy wszystkim użytkownikom komfortowy pobyt w serwisie, który zaowocuje lepszym dotarciem z ofertą lodziarni do potencjalnych klientów. W ramach współpracy zatroszczyliśmy się również o profesjonalny copywriting.

Stworzona przez nas nowoczesna strona internetowa z pewnością przypadnie do gustu wszystkim stałym klientom lodziarni w Zatorze oraz przyczyni się do wzrostu zainteresowania ze strony osób, które do tej pory nie znały jeszcze tej marki.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.