Lody Zator

Lody Zator 2018-11-09T14:57:51+00:00

Opis realizacji

Podstawowym celem stworzenia serwisu dla Lody tradycyjne Zator by Revel było umożliwienie klientom łatwego i szybkiego zapoznania się z aktualną ofertą lodziarni w Zatorze.

Strona została zbudowana w technologii onepage, która cechuje się brakiem wielu podstron, prostym, czytelnym układem oraz zawartością minimum tekstów oraz multimediów. Dzięki temu staje się ona przejrzysta i prosta w użytkowaniu.

Tym co wyróżnia przygotowaną przez nas stronę jest spot reklamowy zamieszczony na stronie głównej, który sprawia, że nabiera ona dynamiki i zachęca użytkowników do przejrzenia poszczególnych zakładek.

Niezwykle wartościową funkcjonalnością jest dynamiczna lodówka – dostępne smaki lodów są aktualizowane live. Dzięki temu klienci zanim odwiedzą fizycznie lodziarnie, już mogą zacząć decydować, na jakie smaki się zdecydują.

Na stronie głównej został również umieszczony feed z social media, który pokazuje najnowsze wpisy i umożliwia użytkownikom integrację z social mediami.

Poprzez odpowiednio dobraną kolorystykę oraz szybkość ładowania się strony zapewniliśmy wszystkim użytkownikom komfortowy pobyt w serwisie, który zaowocuje lepszym dotarciem z ofertą lodziarni do potencjalnych klientów. W ramach współpracy zatroszczyliśmy się również o profesjonalny copywriting.

Stworzona przez nas nowoczesna strona internetowa z pewnością przypadnie do gustu wszystkim stałym klientom lodziarni w Zatorze oraz przyczyni się do wzrostu zainteresowania ze strony osób, które do tej pory nie znały jeszcze tej marki.

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.