Łukasz Kozak

W jaki sposób będąc fotografem, najlepiej zaprezentować swoje umiejętności? Oczywiście poprzez efekt swojej pracy, czyli konkretne zdjęcia.

Mając na uwadze to właśnie przeświadczenie,  stworzyliśmy stronę internetową lukaszkozak.com, której głównym segmentem stało się portfolio naszego klienta. Nowoczesna i prosta w budowie wizytówka www została oparta na wielkim slajderze zdjęciowym, zachęcającym do zapoznania się z ofertą fotografa. Nasz klient nie ma się jednak czego obawiać – pomimo wielkiej grafiki zdołaliśmy zoptymalizować jej wagę w taki sposób, aby prędkość ładowania strony była jak najszybsza. Dotyczy to oczywiście wszystkich zdjęć na stronie, a jest ich nie mało. Zastosowane przez nas menu nawigacyjne pozwala na intuicyjne poruszanie się po stronie podzielonej na kilka sekcji. Nie zabrakło wśród nich formularza kontaktowego, dzięki któremu użytkownik będzie mógł w prosty sposób zadać pytania dotyczące organizacji sesji zdjęciowej.

 

 

Zgodnie ze standardami webowymi, realizacja została przygotowana w technologii Responsive Web Design, dzięki czemu jest równie atrakcyjna na tradycyjnych ekranach, jak i wyświetlaczach smartfonów i tabletów.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.