Magic Service – spot reklamowy

Wideo marketing ma ogromny potencjał w przyciąganiu uwagi i emocjonalnym angażowaniu odbiorców.

Wideo marketing obejmuje różnorodne formy treści, takie jak filmy zza kulis firmy, prezentacje produktów, treści instruktażowe, animacje, spoty reklamowe czy humoryzujące filmy. Integracja wideo z treściami na platformach internetowych zwiększa zaangażowanie użytkowników i pozostawia trwałe wrażenie. Statystyki wskazują, że ponad 90% marketerów wykorzystuje wideo w swoich działaniach, a 82% uważa je za skuteczne.

Film promocyjny firmy Magic Service – ekspertów w opiece nad obiektami noclegowymi w Zatorze! Odkryjesz, jak Magic Service wspiera zarówno właścicieli nieruchomości, jak i przyszłych gości, zapewniając kompleksowe usługi, takie jak sprzątanie, rezerwacje, komunikacja z gośćmi, drobne naprawy i pomoc. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu w branży hotelarskiej każdy szczegół jest dokładnie dopracowany, co przekłada się na zadowolenie gości i pozytywne wrażenia. Magic Service daje Ci więcej czasu na rozwijanie swojego biznesu, większą elastyczność i spokój, wiedząc, że Twój obiekt noclegowy jest w najlepszych rękach. Obejrzyj film i dowiedz się, jak Magic Service może wnieść magię do Twojej działalności noclegowej!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.