Opis realizacji

Dlaczego domki noclegowe w Dolinie Karpia cieszą się tak dużą popularnością? Okazuje się, że to nie tylko zasługa parków rozrywki, ale także zadbanej bazy noclegowej, która przyciąga rzesze turystów z kraju i zagranicy. A kto za to odpowiada? Między innymi nasz nowy zleceniodawca, czyli firma Magic Service, która oferuje kompleksową obsługę obiektów noclegowych w zakresie sprzątania i aranżacji, a także wsparcia w procesie rezerwacji i kwaterowania gości. Z kolei my, team Proadax zajęliśmy się stworzeniem strony internetowej Zator.

W tej realizacji staraliśmy się przede wszystkim zadbać o walory wizualne, dzięki którym firmowa witryna www Zator byłaby przejrzysta i czytelna dla każdego partnera biznesowego. W związku z tym cały content wkomponowaliśmy w jasny layout z delikatnymi, niebiesko-zielonymi motywami graficznymi, funkcjonalnymi favikonami oraz fotografiami związanymi z przedmiotem działalności Magic Service. Strona główna to automatyczny slider ze zdjęciami prezentującymi wachlarz usług oraz zachęta do przewijania strony w celu dokładniejszego zapoznania się z ofertą. Warto wspomnieć o autorskim logo Zator, które budzi pozytywne emocje i bezpośrednio nawiązuje do finalnego efektu usługi, czyli czystego domku. Na stronie znajdziemy też sekcję partnerów, czyli obiektów, które już korzystają z kompleksowej obsługi obiektów noclegowych.

W Proadax stawiamy na nowoczesne strony internetowe Zator, które wykonujemy w technologii RWD. Efektem tego jest wysoki komfort użytkowania niezależnie od parametrów ekranu dowolnego urządzenia mobilnego. Za optymalną funkcjonalność i przyjazny UI/UX odpowiadają m.in. pływające menu, back to the top button oraz absolutny must have, czyli integracja z social media – Facebook, Instagram. Witryna działa w oparciu o popularny CMS, czyli WordPress, dzięki czemu administracja jest bardzo łatwa w obsłudze i daje wiele możliwości konfiguracji (personalizacji).
Użytkownik, skrolując serwis, natknie się też na button kierujący do formularza z wyceną usługi. Dodatkowo może pobrać ofertę firmy w formie elektronicznej w postaci uniwersalnego pliku PDF. Nie brak tu również modułu galerii, gdzie znajdują się zdjęcia z opcją wyświetlania w formie pokazu slajdów.

Mimo że opracowana strona internetowa nie posiada skomplikowanych i zaawansowanych rozwiązań technologicznych, co przekłada się na szybsze i płynniejsze działanie, to nie brak w niej przydatnych funkcjonalności. To na przykład LiveChat Facebook Messenger, który zapewnia łatwą komunikację oraz sprawniejszą obsługę napływających zapytań. A wszystko w czasie rzeczywistym. Na uwagę zasługuje też zakładka kontaktowa, która posiada integrację z GoogleMaps z opcją wyznaczenia trasy, a także dane teleadresowe, które są interaktywne. W ramach realizacji wykonaliśmy i opublikowaliśmy profesjonalne treści Zator, które przedstawiają działalność firmy, jej usługi, a dzięki zastosowaniu języka korzyści zachęcają do współpracy.