Magic Service

Dlaczego domki noclegowe w Dolinie Karpia cieszą się tak dużą popularnością? Okazuje się, że to nie tylko zasługa parków rozrywki, ale także zadbanej bazy noclegowej, która przyciąga rzesze turystów z kraju i zagranicy.

A kto za to odpowiada? Między innymi nasz nowy zleceniodawca, czyli firma Magic Service, która oferuje kompleksową obsługę obiektów noclegowych w zakresie sprzątania i aranżacji, a także wsparcia w procesie rezerwacji i kwaterowania gości. Z kolei my, team Proadax zajęliśmy się stworzeniem strony internetowej Zator.

W tej realizacji staraliśmy się przede wszystkim zadbać o walory wizualne, dzięki którym firmowa witryna www Zator byłaby przejrzysta i czytelna dla każdego partnera biznesowego. W związku z tym cały content wkomponowaliśmy w jasny layout z delikatnymi, niebiesko-zielonymi motywami graficznymi, funkcjonalnymi favikonami oraz fotografiami związanymi z przedmiotem działalności Magic Service. Strona główna to automatyczny slider ze zdjęciami prezentującymi wachlarz usług oraz zachęta do przewijania strony w celu dokładniejszego zapoznania się z ofertą. Warto wspomnieć o autorskim logo Zator, które budzi pozytywne emocje i bezpośrednio nawiązuje do finalnego efektu usługi, czyli czystego domku. Na stronie znajdziemy też sekcję partnerów, czyli obiektów, które już korzystają z kompleksowej obsługi obiektów noclegowych.

W Proadax stawiamy na nowoczesne strony internetowe Zator, które wykonujemy w technologii RWD. Efektem tego jest wysoki komfort użytkowania niezależnie od parametrów ekranu dowolnego urządzenia mobilnego. Za optymalną funkcjonalność i przyjazny UI/UX odpowiadają m.in. pływające menuback to the top button oraz absolutny must have, czyli integracja z social media – Facebook, InstagramWitryna działa w oparciu o popularny CMS, czyli WordPress, dzięki czemu administracja jest bardzo łatwa w obsłudze i daje wiele możliwości konfiguracji (personalizacji).
Użytkownik, skrolując serwis, natknie się też na button kierujący do formularza z wyceną usługi. Dodatkowo może pobrać ofertę firmy w formie elektronicznej w postaci uniwersalnego pliku PDF. Nie brak tu również modułu galerii, gdzie znajdują się zdjęcia z opcją wyświetlania w formie pokazu slajdów.

Mimo że opracowana strona internetowa nie posiada skomplikowanych i zaawansowanych rozwiązań technologicznych, co przekłada się na szybsze i płynniejsze działanie, to nie brak w niej przydatnych funkcjonalności. To na przykład LiveChat Facebook Messenger, który zapewnia łatwą komunikację oraz sprawniejszą obsługę napływających zapytań. A wszystko w czasie rzeczywistym. Na uwagę zasługuje też zakładka kontaktowa, która posiada integrację z GoogleMaps z opcją wyznaczenia trasy, a także dane teleadresowe, które są interaktywne. W ramach realizacji wykonaliśmy i opublikowaliśmy profesjonalne treści Zator, które przedstawiają działalność firmy, jej usługi, a dzięki zastosowaniu języka korzyści zachęcają do współpracy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.