Opis realizacji

Noclegi Mała Chatka w Polance Wielkiej mogą być bardzo interesującą bazą wypadową zarówno w Dolinę Karpia, jak i w Beskidy. Ale zapełnienie domków gośćmi z różnych stron Polski to wyzwanie. W zawiązku z tym ich właściciel zwrócił się do agencji interaktywnej Proadax z prośbą o wykonanie profesjonalnej strony www Polanka Wielka, logo oraz wizytówek. W końcu promocja nowego noclegu to nie tylko działania w Internecie, ale także te w „realu”. Jak zatem wyróżnić się na tle silnej, noclegowej konkurencji ze strony kwater, apartamentów, hoteli, pensjonatów i hosteli?

Strach ma tylko wielkie oczy – wystarczy dobrze przemyśleć strategię oraz wziąć pod uwagę potrzeby grupy docelowej, której będą oferowane noclegi, a wtedy można pieczołowicie wypełnić swoją niszę. Tak też uczyniliśmy wspólnie z naszym zleceniodawcą i zaprojektowaliśmy serwis www w technologii RWD, który wyróżnia się bezproblemowym działaniem na każdym urządzeniu mobilnym, unikalnym szablonem WordPress oraz przyjemną w odbiorze grafiką. Strona internetowa przekonuje do siebie uporządkowanymi sekcjami, dużymi zdjęciami (moduł galerii z miniaturkami, zoomem i automatycznym full screenem) oraz animowanymi favikonami i unikalną prezentacją oferty noclegowej. To nie tylko zabiegi estetyczne, ale także zwrócenie uwagi użytkownika na dostępne korzyści. Aby poprawić ergonomię, zadbaliśmy o „pływające menu” oraz back to the top button, co umożliwia płynną nawigację po zawartości witryny. Potencjalny gość może skorzystać z interaktywnych danych teleadresowych, co znacznie przyspiesza kontakt. Jednak ma też do dyspozycji opcję zapytania przez dostępny na stronie LiveChat Facebook Messenger, który ułatwia komunikację.

Żaden nocleg nie może obyć się bez możliwości dokonania oficjalnej rezerwacji, dlatego dodaliśmy moduł rezerwacyjny, gdzie przyszły gość może uzupełnić formularz, zgłaszając tym samym chęć pobytu w jednym z domków Małej Chatki. Co więcej, do zakładki kontaktowej wdrożyliśmy integrację GoogleMaps, która pozwoli szybko zlokalizować noclegi oraz wyznaczyć trasę dojazdu. W celu zbudowania podstaw identyfikacji wizualnej nasi graphic designerzy zaprojektowali minimalistyczne logo Polanka Wielka. Natomiast treści zyskały moc sprzedażową dzięki redakcji copywritera. Ostatnim elementem realizacji było wykonanie estetycznych wizytówek Polanka Wielka. Efekt? Potencjalni klienci zawsze będą pamiętać o Małej Chatce.