Malinowy Domek

Podczas opracowywania tej realizacji zawitaliśmy do magicznego Krakowa, gdzie mieszczą się placówki należące do naszego klienta, którym są Niepubliczne przedszkola i żłobki Malinowy Domek (malinowydomek.edu.pl).

Mimo że branża edukacyjna nie jest nam obca, to niniejsza realizacja była wyjątkowa, ponieważ dotyczy opieki nad najmłodszymi. A to wymaga odpowiedniego podejścia, rozeznania i wczucia się w potrzeby nie tyle dzieci, co ich rodziców, którzy będą regularnie korzystać z serwisu internetowego. A jak wiadomo, wysłanie dziecka do żłobka czy przedszkola to wielkie wydarzenie w każdej rodzinie związane z wielkimi emocjami.

Zaprojektowanie witryny www Kraków, która w pełni będzie odpowiadała wymaganiom zatroskanych rodziców to nie lada wyzwanie. Co ciekawe, w tej realizacji nie wykonywaliśmy projektu graficznego, dlatego skoncentrowaliśmy się na zagadnieniach związanych z pracami programistycznymi oraz wszystkim tym, co wpływa na UI/UX oraz wysoką ergonomię korzystania ze strony internetowej.

Efektem tych działań było powstanie serwisu www, którego content został osadzony na solidnych podstawach platformy WordPress. A to oznacza ni mniej, ni więcej jak tylko ogromne możliwości konfiguracji, bardzo prostą obsługę z poziomu administratora oraz dostępność przeróżnych wtyczek podnoszących funkcjonalność strony www Kraków. Wybór dobrego i sprawdzonego systemu zarządzania treścią (CMS) to połowa sukcesu. Standardowo wdrożyliśmy pełną responsywność witryny za sprawą Responsive Web Design, co pozwala na wygodny dostęp do strony z dowolnego urządzenia mobilnego – smartfona, tabletu czy laptopa – oraz korzystnie wpływa na SEO. Z kolei za płynną i szybką nawigację odpowiadają tradycyjnie „pływające menu” oraz „back to the top button”.

Pierwszy kontakt z witryną może być nieco intrygujący dla osób przyzwyczajonych do rozległych home page’y, ponieważ najpierw należy kliknięciem wybrać placówkę, tj. żłobek lub przedszkole. A dopiero w następnej odsłonie ukaże się strona główna. Na niej zaś znajduje się wszystko to, co być powinno, czyli kilka słów o placówce plus przekierowanie do oferty edukacyjnej. Dalej mamy opis zasad rekrutacji wraz z możliwością pobrania stosownych formularzy w formie .doc. Skrolując dalej, rodzic sprawdzi, jakie korzyści czekają na jego podopiecznego oraz jak kształtują się ceny. Następnie wyświetla się moduł galerii z przykładowymi zdjęciami z życia żłobka i przedszkola, natomiast na końcu strony widnieje kącik z informacjami kontaktowymi i poglądową mapą północno-wschodniej części Krakowa z zaznaczeniem placówek. Wedle uznania stronę można przewijać lub skorzystać z tradycyjnego menu i zakładek. Oczywiście wszystkie dane teleadresowe interaktywne, więc wystarczy jedno kliknięcie, aby zadzwonić (smartfon z Androidem) czy napisać e-mail.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Jesteśmy teraz dostępni Dostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.