Opis realizacji

Malinowydomek to prosta i przejrzysta strona oparta na zakładkach, w  których znajdziemy wszelkie interesujące nas informacje dotyczące działań oddzielnych gałęzi placówki: żłobka, przedszkola, integracji sensorycznej czy logopedii. 

Dziecięca grafika i kolorystyka strony bezpośrednio nawiązują  do nazwy placówki, a poszczególne podstrony ozdobione są dodatkowo dużymi zdjęciami, tematycznie nawiązującymi do danej nazwy zakładki. Dzięki UX-owemu podejściu do budowania strony, informacje zawarte na niej są łatwe w odnalezieniu przez użytkownika, wręcz intuicyjne. Takie też było pierwotne założenie zarówno nasze, jak i klienta, które udało nam się wspólnie osiągnąć.

Strona zgodnie z obecnymi standardami stworzona jest w technologii RWD – dopasowuje się do rozdzielczości ekranu, na którym jest wyświetlana.

Dzięki spersonalizowanemu panelowi administracyjnemu (CMS),  klient bez większego problemu będzie mógł zarządzać aktualnościami, galerią i blogiem znajdującymi się na stronie malinowydomek.edu.pl.