Małopolska Szkoła Baristów

>>Małopolska Szkoła Baristów
Małopolska Szkoła Baristów 2017-03-03T14:23:08+00:00

Opis realizacji

Niejedna kawa została wypita przy realizacji tego zlecenia…

Wyznaczyliśmy sobie jasne cele przy projektowaniu strony dla Małopolskiej Szkoły Baristów. Znajdujący się na niej użytkownik miał odnaleźć spokój, spotkać się z przejrzystą prezentacją oferty, a przede wszystkim… poczuć zapach świeżo parzonej kawy. Oparty na kawowych odcieniach projekt i łagodne czcionki idealnie oddały charakter, jaki panuje na organizowanych przez firmę szkoleniach.

Strona jest nie tylko nowoczesna, ale i dostosowana do wymagań współczesnego internetu. Doskonale funkcjonuje na urządzeniach mobilnych, co stawia ją w dobrym świetle w obliczu nadchodzącej aktualizacji algorytmu wyszukiwania. Jest więc świetnie przygotowana do procesu pozycjonowania.

Końcowy efekt spełnia wszystkie oczekiwania odbiorcy. Wirtualny spacer pozwala przenieść się wprost do siedziby firmy, interaktywna galeria daje podgląd na sposób prowadzenia kursów dla baristów, a moduł z referencjami buduje zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.