Zespół Proadax otrzymał zadanie prosto z krainy legendarnych żup solnych, czyli Wieliczki koło Krakowa. Otóż, jeden z tamtejszych przedsiębiorców poprosił nas o wykonanie nowego projektu witryny internetowej dla firmy Malux, która zajmuje się sprzedażą i realizacją pięknych parkietów oraz schodów na zamówienie.

Ten fach, podobnie jak nasz, wymaga cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do upragnionego celu. Dlatego skupiliśmy się na użyciu wyjątkowo prostych rozwiązań z zakresu web designu, by udowodnić, że nawet tak tradycyjny biznes może mieć ciekawą i funkcjonalną stronę www Wieliczka.

Cel był jeden – spełnić wymagania zleceniodawcy, a także najbardziej wymagających użytkowników, czyli klientów zamawiających podłogi. Jasny layout z asymetrycznymi kafelkami home page’a okazał się być strzałem w dziesiątkę, ponieważ dzięki temu witryna zyskała na oryginalności. Ponadto, strona wyróżnia się minimalistycznym designem na tle swoich konkurentów z branży – nie jest przeładowana contentem ani nie posiada zbyt rozbudowanej formy. Natomiast zastosowanie stonowanej kolorystyki, nawiązującej do branży, było przemyślanym zabiegiem – świetnie podkreśla wizerunek firmy jako tej profesjonalnej.

Prostota projektu zakodowanego wg trendów UI/UX to korzyść dla klientów, gdyż szybko mogą znaleźć to, co ich interesuje, czyli ofertę, zdjęcia realizacji oraz widoczne dane kontaktowe. Stronę wykonaliśmy w standardzie Responsive Web Design, dzięki temu osoby korzystające z dowolnego urządzenia mobilnego czy PC, mogą bez problemu ją przeglądać niezależnie od wielkości i rozdzielczości wyświetlacza. To bardzo praktyczne, a zarazem nowoczesne rozwiązanie, które docenią klienci oczekujący płynnej nawigacji po stronie.

Projekt witryny zakładał utworzenie 6-sekcyjnego menu, bowiem idealnie porządkuje treść. Każda z nich jest opatrzona fotografią lub grafiką. Na uwagę zasługuje kafelek kontaktowy, gdyż posiada integrację z Mapami Google – ułatwiając klientom lokalizację firmy na mapie gminy Wieliczka.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.