MammaMia Grojec

Strona Restauracji MammaMia w Grojcu to wirtualny świat smaków i aromatów włoskiej kuchni! Stworzona z myślą o tych, którzy pragną poczuć prawdziwą włoską gościnność i delektować się autentycznymi smakami Italii, bez konieczności podróżowania setki kilometrów.

Przedstawiamy najnowszą realizację strony internetowej – restauracji MammaMia w Grojcu, stworzoną przez naszą agencję interaktywną Proadax.

Jesteś anglojęzycznym turystą czy też polskim smakoszem? Nie ma problemu! Stworzona przez nas strona www, dzięki modułowi wielojęzyczności oferuje wersję zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Dzięki temu każdy może łatwo znaleźć potrzebne informacje. Bez względu na to czy potrzebujesz zarezerwować stolik, zapytać o menu czy też poznać godziny otwarcia – wszystko to możesz zrobić jednym kliknięciem, dzięki interaktywnym danym adresowym.

Nie musisz się martwić, że zgubisz drogę do restauracji MammaMia. Dzięki integracji z Google Maps, możesz łatwo znaleźć adres restauracji i zaplanować trasę. A dzięki integracji z Opiniami Google/Facebook możesz łatwo zostawić swoją opinię i przeczytać opinie innych.

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami, promocjami i nowościami w menu Restauracji Mamma-mia? Wszystko to jest możliwe za sprawą wdrożonego modułu nowości. Nie przegap żadnej okazji na delektowanie się prawdziwą włoską kuchnią w Mamma Mia! Buon appetito!
A jeśli także potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej dla restauracji, zapraszamy do kontaktu. Zadbamy o Twój wizerunek w sieci.

Referencje

Polecam, pełny profesjonalizm

Aneta Dyrlik

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.