MASZ TO

Masz to – to sklep internetowy, który został stworzony przez naszą agencję interaktywną z myślą o miłośnikach zakupów online.

Jedną z kluczowych funkcjonalności, którą wdrożyliśmy dla Masz to, jest integracja z Przelewy24. Dzięki temu, klienci sklepu mogą dokonywać płatności online w sposób szybki i bezpieczny, korzystając z wielu popularnych metod płatności. Równie ważną funkcjonalnością jest możliwość zrobienia zakupów z logowaniem, jak i bez niego. To pozwala klientom na dokonywanie zakupów bez potrzeby zakładania konta, co dla niektórych może być istotnym czynnikiem decydującym o wyborze sklepu internetowego.

Z kolei zastosowana przez nas integracja z InPost pozwala korzystać z usług paczkomatów, co wpływa na jeszcze wygodniejsze odbieranie zamówionych produktów. Sklep internetowy posiada uporządkowany katalog produktów wraz z kategoriami. Nie bez znaczenia jest też zaawansowana wyszukiwarka z technologią AJAX dająca możliwość wyświetlenia najbardziej pasujących produktów z ich tytułami, miniaturkami i cenami przy użyciu zaledwie kilku słów. Co więcej, produkty można sortować wg takich parametrów jak cena czy rozmiar.

Warto podkreślić, że witryna posiada zakładkę z intuicyjnym formularzem do zgłaszania zapytań, a dane kontaktowe są interaktywne, co docenią zwłaszcza użytkownicy urządzeń mobilnych, tym bardziej, że cały serwis jest wykonany w standardzie RWD.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.