MediaPress

Niniejsza realizacja to bardzo ciekawy przykład tego, jak Proadax, agencja interaktywna, może całkiem fajnie współpracować z firmą działającą w pokrewnej branży reklamowej, tj. Mediapress z Bulowic k. Andrychowa.

Głównym powodem nawiązania relacji z tym klientem była potrzeba budowy nowoczesnej strony internetowej Bulowice, która w przejrzysty i bardzo estetyczny sposób zaprezentowałaby działalność agencji.

Aby idealnie spełnić wymagania zleceniodawcy, nasi graficy i web developerzy mieli niemałą zagwozdkę, gdyż forma nie mogła zanadto przysłonić treści i vice versa. Dlatego zdecydowaliśmy się na zastosowanie uniwersalnej strony wizytówkowej, która idealnie łączy obie koncepcje. Dzięki temu uzyskaliśmy prostą i czytelną w odbiorze witrynę, która spodoba się gościom, a przy tym łatwo po niej nawigować, by poznać ofertę. Wspólnie uznaliśmy, że 6 zakładek będzie optymalnym rozwiązaniem, a zastosowany layout jest miły dla oka, niebyt nachalna, przez co potencjalny klient z przyjemnością będzie konsumował content na dowolnym urządzeniu. Słowem, mięta i odcienie szarości rządzą! A wszystko za sprawą wdrożenia dobrych praktyk z dziedziny UX/UI oraz standardu RWD.

Funkcjonalność strony www Bulowice jest bardzo dobra, ponieważ każda podstrona zawiera czytelne kafelki z ikonami, które świetnie pokazują, jak dobrym nurtem w web designie może być minimalizm. Dział z aktualnościami przestawia najważniejsze wydarzenia z życia firmy, by wzmocnić jej wizerunek. Zakładka kontaktowa posiada prosty, i przez to łatwy w obsłudze, formularz kontaktowy – każdy gość będzie mógł szybko zapytać o wycenę i poznać szczegóły. Ponadto uzyska dane kontaktowe do każdego członka zespołu.

Social media to dziś „must have”, dlatego zadbaliśmy o profesjonalną integrację witryny z Facebookiem i Mapami Google Firma – jednym kliknięciem można uzyskać jeszcze więcej pomocnych informacji. Podsumowując, chcielibyśmy, aby większość firm na rynku mogła pochwalić się przed klientami właśnie tak wykonaną stroną www.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.