Opis realizacji

Niniejsza realizacja to bardzo ciekawy przykład tego, jak Proadax, agencja interaktywna, może całkiem fajnie współpracować z firmą działającą w pokrewnej branży reklamowej, tj. Mediapress z Bulowic k. Andrychowa. Głównym powodem nawiązania relacji z tym klientem była potrzeba budowy nowoczesnej strony internetowej Bulowice, która w przejrzysty i bardzo estetyczny sposób zaprezentowałaby działalność agencji.

Aby idealnie spełnić wymagania zleceniodawcy, nasi graficy i web developerzy mieli niemałą zagwozdkę, gdyż forma nie mogła zanadto przysłonić treści i vice versa. Dlatego zdecydowaliśmy się na zastosowanie uniwersalnej strony wizytówkowej, która idealnie łączy obie koncepcje. Dzięki temu uzyskaliśmy prostą i czytelną w odbiorze witrynę, która spodoba się gościom, a przy tym łatwo po niej nawigować, by poznać ofertę. Wspólnie uznaliśmy, że 6 zakładek będzie optymalnym rozwiązaniem, a zastosowany layout jest miły dla oka, niebyt nachalna, przez co potencjalny klient z przyjemnością będzie konsumował content na dowolnym urządzeniu. Słowem, mięta i odcienie szarości rządzą! A wszystko za sprawą wdrożenia dobrych praktyk z dziedziny UX/UI oraz standardu RWD.

Funkcjonalność strony www Bulowice jest bardzo dobra, ponieważ każda podstrona zawiera czytelne kafelki z ikonami, które świetnie pokazują, jak dobrym nurtem w web designie może być minimalizm. Dział z aktualnościami przestawia najważniejsze wydarzenia z życia firmy, by wzmocnić jej wizerunek. Zakładka kontaktowa posiada prosty, i przez to łatwy w obsłudze, formularz kontaktowy – każdy gość będzie mógł szybko zapytać o wycenę i poznać szczegóły. Ponadto uzyska dane kontaktowe do każdego członka zespołu.

Social media to dziś „must have”, dlatego zadbaliśmy o profesjonalną integrację witryny z Facebookiem i Mapami Google Firma – jednym kliknięciem można uzyskać jeszcze więcej pomocnych informacji. Podsumowując, chcielibyśmy, aby większość firm na rynku mogła pochwalić się przed klientami właśnie tak wykonaną stroną www.

Otrzymane referencje