Metalustic

Otwarcie e-sklepu przez firmę produkcyjną to absolutny „must have”. Trendy są jasne – klienci pokochali zakupy online, więc część działalności musi zawitać w Internecie.

Nie inaczej było w przypadku naszego zleceniodawcy, firmy Metalustic z Chrzanowa, której głównym przedmiotem działalności jest produkcja i sprzedaż metalowych elementów do systemów stolarki okiennej i drzwiowej oraz biernej ochrony przeciwpożarowej.

W tej realizacji wykonaliśmy serwis internetowy i sklep online Chrzanów. Projekt oparliśmy na popularnym CMS spod znaku WordPress, dlatego naturalnym krokiem był wybór platformy WooCommerce – jako w pełni kompatybilnej, funkcjonalnej i relatywnie łatwej w obsłudze i konfiguracji dla przyszłego administratora. Sama witryna przyciąga wzrok stonowaną kolorystyką oraz wyjątkową przejrzystością contentu, co wpływa korzystnie na jej UI/UX. W obszarze funkcjonalności wyróżniają się takie elementy jak pływające menu oraz back to the top button. Zastosowanie technologii RWD pozwala na komfortowe przeglądanie strony www Chrzanów na dowolnym urządzeniu mobilnym. Homepage, poza nawigacją i menu, posiada slajder z wybranymi produktami firmy. Oprócz tego, użytkownik natknie się na kolejne sekcje, które pozwalają lepiej poznać firmę, jej ofertę produktową oraz aktualne promocje. Ponadto, można zapisać się na newsletter i dzięki niemu budować bazy mailingowe, przydatne np. w email marketingu. Nie zabrakło też modułu bloga firmowego, który w przyszłości pozwoli na zawarcie wartościowych wpisów oraz ułatwi pozycjonowanie w Google. W zakładce kontaktowej znajdziemy integrację z GoogleMaps, pomocny formularz kontaktowy, jak również rozwijane kontakty do osób z danych działów firmy z obu lokalizacji (Chrzanów i Przeworsk).

Wbudowany e-sklep Chrzanów zaskakuje funkcjonalnością. Na pierwszy plan wysuwa się wyszukiwarka oparta na technologii AJAX, która ułatwia znalezienie potrzebnego produktu – wystarczy wpisać kilka pierwszych znaków, by niemal natychmiast otrzymać pasujące wyniki z miniaturkami, nazwami i cenami, i to bez zbędnego klikania. Przechodząc do katalogu produktów, znajdziemy w nim opcje filtrowania i sortowania produktów. Wszystko dzieje się dynamicznie na jeden klik. Również podgląd i zakupy mogą odbywać się bez otwierania podstrony produktu – tak samo edycja koszyka zakupowego, który pojawia się jako boczny pasek. Podstrony produktowe zawierają numery katalogowe, ceny (z VAT/bez VAT) opisy oraz rysunki techniczne, a także możliwość wyboru rozmiaru i liczby produktów. Zdjęcia można oglądać w trybie FullScreen oraz podzielić się nimi w social media czy dodać do ulubionych. W dolnej części podstrony jest slajder z powiązanymi produktami.

Zakupów można dokonać poprzez utworzenie konta klienta lub bez. Sam formularz jest intuicyjny i krótki, zawiera moduł kodów rabatowych. Bezpieczne płatności zapewnia integracja z Tpay, Google Pay i BLIK. Do tego akceptacja kart debetowych i płatniczych. Sprawna realizacja zamówień to zasługa integracji e-sklepu z programem Subiekt, który synchronizuje m.in. stany magazynowe i ceny produktów. Natomiast integracja z oprogramowaniem kurierskim DPD umożliwia automatyczne generowanie etykiet i nadawanie przesyłek, co jest bardzo wygodne zarówno dla sprzedającego, jak i kupującego.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.