Opis realizacji

Nie jest tajemnicą, że Dolina Karpia turystyką stoi, dlatego w każdej kolejnej realizacji dla właścicieli domków noclegowych staramy się budować strony internetowe Zator, które przyciągną turystów z najdalszych zakątków Polski i Europy. W tym zleceniu otrzymaliśmy zadanie zaprojektowania funkcjonalnej strony typu onepage, która w przejrzysty i miły dla oka sposób prezentowałaby ofertę Miodowych Apartamentów.

Na efekty nie trzeba było długo czekać, ponieważ tworzenie stron www dla noclegów Zator to nasza pasja oraz coś, w czym czujemy się najlepiej. W związku z tym zaprojektowaliśmy kompaktową witrynę typu onepage, która skupia w sobie wszystkie niezbędne moduły oraz zalety rozbudowanych serwisów. Jeśli dodać do tego ciekawie wykonane grafiki oraz rozwiązania z zakresu Web Design, to otrzymamy świetny wabik na turystów, którzy szukają wygodnego noclegu. Biały, przejrzysty layout z miodowymi akcentami oraz duże zdjęcie w tle homepage’a pozytywnie nastrajają potencjalnego klienta. Jeśli dodać do tego technologię RWD, „pływające menu” czy „back to the top button”, to już na wstępie punktujemy w oczach przyszłego gościa noclegowego niezwykle ergonomicznymi rozwiązaniami z zakresu UI/UX). W efekcie strona jest prawidłowo wyświetlana na urządzeniach mobilnych, a to z kolei duża oszczędność czasu.

Bardzo ważną częścią strony dla noclegów Zator jest integracja modułu rezerwacji z systemem bedbooking Umożliwia to szybką i bezproblemową rezerwację terminu pobytu zarówno dla klienta, jak i właścicieli domków. Aby jeszcze lepiej zaprezentować ofertę, dodano przyjemne w odbiorze, dynamiczne favikony, które wskazują na udogodnienia znajdujące się w ramach wyposażenia apartamentów oraz listę dostępnych atrakcji. Ciekawym rozwiązaniem jest dodanie elementów graficznych w postaci plastrów miodu, które dobrze i estetycznie korespondują z nazwą i charakterem domków. Co więcej, przyszli goście mogą lepiej poznać wnętrza kwatery dzięki modułowi z bogatą galerią zdjęć. Natomiast dodanie integracji z Google Maps w sekcji lokalizacyjnej, pozwala poznać miejsce kwaterunku oraz sprawdzić atrakcje w okolicy.