Miodowe Apartamenty

Nie jest tajemnicą, że Dolina Karpia turystyką stoi, dlatego w każdej kolejnej realizacji dla właścicieli domków noclegowych staramy się budować strony internetowe Zator, które przyciągną turystów z najdalszych zakątków Polski i Europy. W tym zleceniu otrzymaliśmy zadanie zaprojektowania funkcjonalnej strony typu onepage, która w przejrzysty i miły dla oka sposób prezentowałaby ofertę Miodowych Apartamentów.

 

Na efekty nie trzeba było długo czekać, ponieważ tworzenie stron www dla noclegów Zator to nasza pasja oraz coś, w czym czujemy się najlepiej. W związku z tym zaprojektowaliśmy kompaktową witrynę typu onepage, która skupia w sobie wszystkie niezbędne moduły oraz zalety rozbudowanych serwisów. Jeśli dodać do tego ciekawie wykonane grafiki oraz rozwiązania z zakresu Web Design, to otrzymamy świetny wabik na turystów, którzy szukają wygodnego noclegu. Biały, przejrzysty layout z miodowymi akcentami oraz duże zdjęcie w tle homepage’a pozytywnie nastrajają potencjalnego klienta. Jeśli dodać do tego technologię RWD, „pływające menu” czy „back to the top button”, to już na wstępie punktujemy w oczach przyszłego gościa noclegowego niezwykle ergonomicznymi rozwiązaniami z zakresu UI/UX). W efekcie strona jest prawidłowo wyświetlana na urządzeniach mobilnych, a to z kolei duża oszczędność czasu.

Bardzo ważną częścią strony dla noclegów Zator jest integracja modułu rezerwacji z systemem bedbooking Umożliwia to szybką i bezproblemową rezerwację terminu pobytu zarówno dla klienta, jak i właścicieli domków. Aby jeszcze lepiej zaprezentować ofertę, dodano przyjemne w odbiorze, dynamiczne favikony, które wskazują na udogodnienia znajdujące się w ramach wyposażenia apartamentów oraz listę dostępnych atrakcji.

Ciekawym rozwiązaniem jest dodanie elementów graficznych w postaci plastrów miodu, które dobrze i estetycznie korespondują z nazwą i charakterem domków. Co więcej, przyszli goście mogą lepiej poznać wnętrza kwatery dzięki modułowi z bogatą galerią zdjęć. Natomiast dodanie integracji z Google Maps w sekcji lokalizacyjnej, pozwala poznać miejsce kwaterunku oraz sprawdzić atrakcje w okolicy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.