Mirowiert

Już w pradawnych czasach było wiadomo, że woda to życie – natomiast dziś życiodajnym medium jest Internet, który daje firmom dostęp do ogromnego rynku. Dlatego nasza najnowsza realizacja to projekt i wdrożenie serwisu www dla firmy Mirowiert z Przybradza. Podmiot zajmuje się świadczeniem usług w zakresie szukania wody, kopania studni i szeroko pojętymi pracami ziemnymi z użyciem ciężkiego i specjalistycznego sprzętu.

Na pierwszej linii frontu speców od webdesignu znalazł się projekt strony wizytówkowej Przybradz o nieco bardziej rozbudowanej strukturze, której zadaniem było merytoryczne zaprezentowanie pełnej gamy usług oferowanych przez firmę naszego klienta. W tle umieściliśmy jasny i przejrzysty layout oraz wysokiej jakości fotografię dużej maszyny wiertniczej. Ponadto wstawiliśmy ofertowy box, który od razu przykuwa uwagę potencjalnego klienta. Skrolując witrynę, użytkownik skupi swój wzrok na ciekawych grafikach, gdzie dominuje pobudzająca czerwień, pomyslowe favikony i całe pakiety korzyści, jakie może zyskać, decydując się na skorzystanie z usługi.

Opracowana strona www Przybradz jest zgodna ze standardem RWD, który umożliwia konsumpcję treści zarówno na ekranie PC, laptopa, jak i tabletu czy smartfona. W celu zapewnienia przyjaznego UI/UX wdrożyliśmy „pływające menu”back to the top button, funkcjonalny i łatwy w obsłudze formularz kontaktowy oraz uporządkowane bloki treści na podstronach.

Wzbogacenie serwisu o integrację z Facebookiem pozwala na błyskawiczne przejście do fanpage’a firmy. Z kolei wdrożenie LiveChatu FB Messengera jeszcze bardziej ułatwia komunikację między klientem a firmą w tzw. real-time. Innym udogodnieniem jest dodanie modułu Google Maps, który umożliwia szybką lokalizację i wyznaczenie trasy dojazdu, a dzięki modułowi bloga wzrośnie nie tylko autorytet firmy, ale także jej pozycja w wyszukiwarkach. Wisienką na torcie jest wykonanie profesjonalnej sesji foto-wideo oraz montaż spotu reklamowego Przybradz, który przyciągnie więcej klientów.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.