Opis realizacji

Wyjazd ekipy Proadax na Mazowsze zaowocował kolejną realizacją. To nowoczesny serwis internetowy Warszawa dla firmy Dream Project, która jest stołecznym dystrybutorem włoskich materacy i poduszek marki mollyflex. Testowanie produktów ze świata snu pozwoliło podjąć wyzwanie, czyli opracowanie katalogu produktów z interaktywną mapą salonów.

Budowa serwisu to coś więcej niż standardowa wizytówka Warszawa, ponieważ ustaliliśmy, iż musi zawierać wiele inspirujących i oddziałujących na zmysły zdjęć oraz sekcje z wyczerpującymi informacjami dla potencjalnych klientów. Układ graficzny homepage’a to jasne i czytelne tło, natomiast resztę stanowią zaskakujące banery promocyjne oraz przykuwające uwagę zdjęcia z wygodnymi materacami i poduszkami.

Katalog produktów Warszawa został zaprojektowany zgodnie ze standardem Responsive Web Design, dzięki czemu klienci będą mogli zapoznać się z ofertą na dowolnym urządzeniu mobilnym. Natomiast dodanie sekcji poradnikowej to nie tylko możliwość dostępu do fachowych informacji nt. produktów, ale także świetny materiał poprawiający pozycję wyników w wyszukiwarce (SEO).

Drugą częścią realizacji było opracowanie interaktywnej mapy salonów, która na bazie Google Maps umożliwi wyszukanie dowolnego punktu handlowego w Polsce, oferującego produkty marki mollyflex. Mapa pozwala także na wytyczenie trasy do najbliższego salonu. Ponadto założyliśmy profile na Google Maps i Google Moja firma, dzięki czemu klienci jeszcze łatwiej trafią pod właściwy adres oraz poznać opinie. Z kolei utworzenie, uzupełnienie i integracja profili w social mediach (FB, Insta, YT) z serwisem dodatkowo zwiększy potencjał marketingowo-promocyjny firmy. Za sprawą narzędzia LiveChat FB Messenger kontakt klienta z marką będzie jeszcze szybszy. Podsumowaniem realizacji był projekt i druk gustownych wizytówek.

Otrzymane referencje

Arkadiusz Kiszka

By Arkadiusz Kiszka, mollyflex.pl -

Jestem kolejnym zadowolonym klientem firmy Proadax, profesjonalne podejście do projektu, wstępna rozmowa, badanie potrzeb klienta, dalej wycena i propozycja projektu, duża cierpliwość przy wprowadzaniu zmian. Zwrócę też uwagę iż mogłem liczyć na podsunięcie ciekawych pomysłów ze strony firmy Proadax. Mogłem liczyć na pakietowe wykonanie stronki, połączenie elementów takich jak google, facebook , youtube i cała reszta. Termin zachowany i cena zaproponowana za serwis była atrakcyjna. Serdecznie podziękowania dla Pana Adama i team’u Proadax :) pozdrawiam Arkadiusz Kiszka