Mollyflex

Wyjazd ekipy Proadax na Mazowsze zaowocował kolejną realizacją. To nowoczesny serwis internetowy Warszawa dla firmy Dream Project, która jest stołecznym dystrybutorem włoskich materacy i poduszek marki mollyflex.

Testowanie produktów ze świata snu pozwoliło podjąć wyzwanie, czyli opracowanie katalogu produktów z interaktywną mapą salonów.

Budowa serwisu to coś więcej niż standardowa wizytówka Warszawa, ponieważ ustaliliśmy, iż musi zawierać wiele inspirujących i oddziałujących na zmysły zdjęć oraz sekcje z wyczerpującymi informacjami dla potencjalnych klientów. Układ graficzny homepage’a to jasne i czytelne tło, natomiast resztę stanowią zaskakujące banery promocyjne oraz przykuwające uwagę zdjęcia z wygodnymi materacami i poduszkami.

Katalog produktów Warszawa został zaprojektowany zgodnie ze standardem Responsive Web Design, dzięki czemu klienci będą mogli zapoznać się z ofertą na dowolnym urządzeniu mobilnym. Natomiast dodanie sekcji poradnikowej to nie tylko możliwość dostępu do fachowych informacji nt. produktów, ale także świetny materiał poprawiający pozycję wyników w wyszukiwarce (SEO).

Drugą częścią realizacji było opracowanie interaktywnej mapy salonów, która na bazie Google Maps umożliwi wyszukanie dowolnego punktu handlowego w Polsce, oferującego produkty marki mollyflex. Mapa pozwala także na wytyczenie trasy do najbliższego salonu.

Ponadto założyliśmy profile na Google Maps i Google Moja firma, dzięki czemu klienci jeszcze łatwiej trafią pod właściwy adres oraz poznać opinie. Z kolei utworzenie, uzupełnienie i integracja profili w social mediach (FB, Insta, YT) z serwisem dodatkowo zwiększy potencjał marketingowo-promocyjny firmy. Za sprawą narzędzia LiveChat FB Messenger kontakt klienta z marką będzie jeszcze szybszy. Podsumowaniem realizacji był projekt i druk gustownych wizytówek.

Referencje

Jestem kolejnym zadowolonym klientem firmy Proadax, profesjonalne podejście do projektu, wstępna rozmowa, badanie potrzeb klienta, dalej wycena i propozycja projektu, duża cierpliwość przy wprowadzaniu zmian. Zwrócę też uwagę iż mogłem liczyć na podsunięcie ciekawych pomysłów ze strony firmy Proadax. Mogłem liczyć na pakietowe wykonanie stronki, połączenie elementów takich jak google, facebook , youtube i cała reszta. Termin zachowany i cena zaproponowana za serwis była atrakcyjna. Serdecznie podziękowania dla Pana Adama i team’u Proadax 🙂 pozdrawiam Arkadiusz Kiszka

Arkadiusz Kiszka

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.