Mortison

Mortison 2017-10-09T08:53:50+00:00

Opis realizacji

Tworząc na stronie firmy Mortison sklep na silniku WordPress, kierowaliśmy się przede wszystkim łatwością obsługi systemu oraz sporą ilością gotowych szablonów i prostymi wtyczkami, które po zainstalowaniu zamieniają stronę w funkcjonalną platformę e-commerce. Posiadają także wbudowaną obsługę płatności online oraz integrację WordPress z serwisem Allegro, gdzie sprzedaż prowadzi spora część właścicieli sklepów internetowych. Opcja ta zwiększa przede wszystkim ruch na stronie, a przez to konwersje i skutecznie wpływa na pozycję sklepu w wynikach wyszukiwań, co z czasem zacznie przekładać się wzrost sprzedaży i realny zysk firmy.

Zastosowanie w tym przypadku wtyczki WooCommerce dla WordPress pozwoliło nam z automatu na szybką integrację z usługami InPost. Korzyści, jakie dają Paczkomaty zostały docenione już dawno, przede wszystkim ze względu na niską cenę i możliwość odbioru paczki przez całą dobę. Integracja wtyczki pozwala na zaawansowane metody wysyłki, zarządzania nimi, a także sprawne nadawanie przesyłek zagranicznych za pośrednictwem kuriera. Wtyczka ma ponadto rozbudowany panel zarządzania sklepem, więc dzięki sporej ilości opcji w zakresie ustawień, można optymalizować obsługę sklepu i rozbudowywać  system sprzedażowy.

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.