Moskitiery Balkonowe

Podróż do pobliskiego Chrzanowa przyniosła zespołowi Proadax nowego klienta i nowy projekt do wykonania, a mianowicie sklep online.

A wszystko na zlecenie spółki Inter System, właściciela serwisu moskitiery-balkonowe.pl. To ciekawa realizacja, która pokazuje, że precyzyjna konfiguracja i sprzedaż moskitier może odbywać się w pełni zdalnie za pośrednictwem nowoczesnych rozwiązań IT.

Spoglądając na interfejs serwisu (wykonanego na silniku WordPress), uwagę przykuwa duży autoslajder prezentujący fotografie produktowe, a do tego jasny, neutralny layout. Dzięki zastosowaniu technologii RWD przewijanie witryny na dowolnym urządzeniu mobilnym jest komfortowe, a oczom użytkownika ukazują się m.in. wideo z prezentacją moskitier oraz moduł newslettera, który pozwoli zbudować listę mailingową – przydatną np. do prowadzenia kampanii marketingowych Chrzanów. Przejrzystą nawigację zapewnia również „pływające menu” oraz „back to the top button”.

Wykonanie witryny www Chrzanów polegało na takim dopracowaniu szczegółów, aby każdy potencjalny klient e-sklepu mógł bez problemów skonfigurować swoją moskitierę oraz sprawdzić dostępność i cenę. Było to możliwe dzięki zastosowaniu platformy WooCommerce i dedykowanego kalkulatora moskitier. Co więcej, serwis www został został również zintegrowany ze sklepem na Facebooku. To duży atut w dobie dominacji mediów społecznościowych na każdej płaszczyźnie życia codziennego. Wracając do sklepu online Chrzanów, warto podkreślić, że jest dość nietypowy, ponieważ asortyment ogranicza się tylko do sprzedaży moskitier na wymiar. Mimo to, nie brak edycji koszyka i personalizacji produktu. Z kolei proces transakcyjny to już intuicyjny formularz zamówienia wzbogacony o moduł kuponów rabatowych oraz możliwość złożenia zamówienia zarówno przez zarejestrowane konto klienta, jak i bez niego.

Serwis zawiera także szereg usprawnień i ułatwień, które pozwolą zwiększyć efektywność działań promocyjnych, reklamowych i marketingowych. Mowa o integracjach z social media (Facebook/Instagram) czy narzędziu ułatwiającym komunikację – LiveChat FB Messenger. Jedna z zakładek stanowi zaplecze materiałów wideo, gdzie znajdują się filmy pokazujące, jak zamontować moskitiery. Do tego możliwość pobrania e-instrukcji w formie wygodnego pliku PDF. Z kolei przykładowe realizacje klienci mogą zobaczyć, otwierając moduł galerii. Każdy, kto woli tradycyjną formę kontaktu z marką, może wysłać wiadomość za pomocą prostego formularza zabezpieczonego reCAPTCHĄ oraz wyznaczyć trasę dojazdu dzięki integracji z GoogleMaps.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.