Mr Enduro

Najważniejszym wyzwaniem podczas prac nad serwisem Mrenduro.pl oferującym zajęcia dla wszystkich pragnących spróbować jazdy motocyklem terenowym było stworzenie miejsca w którym Użytkownicy w przejrzystej i atrakcyjnej formie będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą szkoły oraz dopasować najbardziej pasujący dla siebie kurs.

Układ strony jest przejrzysty i w stonowanych kolorach. Niewątpliwym wyróżnik stanowią także zwracające uwagę animacje na stronie zachęcające do skorzystania z oferty szkoły.

Strona zawiera niezwykle przydatny system rezerwacji kursów szkoleniowych umożliwiający wszystkim zainteresowanym osobom zapisanie się na wybrane zajęcia. Znajdują się tutaj wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków uczestnictwa w kursach, terminy oraz cennik.

Na stronie został zastosowany efekt parallax, który jest obecnie standardem przy realizacjach nowych serwisów internetowych. Dzięki tej nowoczesnej technice opierając się na ruchu różnych obiektów można skutecznie wywołać wrażenie głębi w wyświetlanym obrazie.

 

 

Dodatkowym atutem strony jest rozbudowane galerie zdjęć, które zawierają fotografie dokumentujące poprzednie kursy jazdy na motocyklach terenowych i ich Uczestników „w akcji”. Strona jest oczywiście responsywna co gwarantuje wygodne przeglądanie zawartości serwisu ze wszystkich urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.