Opis realizacji

Najważniejszym wyzwaniem podczas prac nad serwisem Mrenduro.pl oferującym zajęcia dla wszystkich pragnących spróbować jazdy motocyklem terenowym było stworzenie miejsca w którym Użytkownicy w przejrzystej i atrakcyjnej formie będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą szkoły oraz dopasować najbardziej pasujący dla siebie kurs.

Układ strony jest przejrzysty i w stonowanych kolorach. Niewątpliwym wyróżnik stanowią także zwracające uwagę animacje na stronie zachęcające do skorzystania z oferty szkoły.

Strona zawiera niezwykle przydatny system rezerwacji kursów szkoleniowych umożliwiający wszystkim zainteresowanym osobom zapisanie się na wybrane zajęcia. Znajdują się tutaj wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków uczestnictwa w kursach, terminy oraz cennik.

Na stronie został zastosowany efekt parallax, który jest obecnie standardem przy realizacjach nowych serwisów internetowych. Dzięki tej nowoczesnej technice opierając się na ruchu różnych obiektów można skutecznie wywołać wrażenie głębi w wyświetlanym obrazie.

Dodatkowym atutem strony jest rozbudowane galerie zdjęć, które zawierają fotografie dokumentujące poprzednie kursy jazdy na motocyklach terenowych i ich Uczestników „w akcji”. Strona jest oczywiście responsywna co gwarantuje wygodne przeglądanie zawartości serwisu ze wszystkich urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu.