NikEmi Art

Już od dawna webmasterzy odchodzą od przekonania, że “im więcej, tym lepiej”, dlatego doceniając prostotę w przekazie informacji, od dłuższego czasu w sieci możemy spotkać się ze stronami typu “one page”.

Po raz kolejny zastosowaliśmy ją w jednej z naszych ostatnich realizacji – tworząc stronę NikEmi-Art z Zatora. Ogromną jej zaletą, jak i wszystkich nowoczesnych stron internetowych tego typu, jest wygoda i łatwość ich przeglądania oraz nawigacji za pomocą scrollowania, bez konieczności używania menu. Poza tym jest doskonałą alternatywą dla wizytówki i świetnie sprawdza się podczas przeglądania na urządzeniach mobilnych. Strony “one page” są poza tym przyjemne w odbiorze, na co zwykle ma wpływ ich minimalistyczny design wynikający z podziału na segmenty, które również wdrożyliśmy w przypadku NikEmi-Art.

Również dla klientki w podobnej koncepcji stworzyliśmy projekty graficzne:

Oprócz tego zadbaliśmy o to, aby Klienci którzy odwiedzają stronę mogli dzięki galerii zapoznać się z realizacjami właścicielki, szybko zadać pytanie i/lub złożyć zamówienie na wybrany produkt, dlatego zastosowaliśmy formularz kontaktowy.

Referencje

Współpraca z firmą „PROADAX” była dla mnie czystą przyjemnością. Doskonale odczytują potrzeby swoich klientów i realizują je z pełnym profesjonalizmem.

Stały kontakt z klientem pozwolił na dopracowanie nawet najmniejszego szczegółu. Serdecznie dziękuję i szczerze polecam !!!

Gertruda Węgrzyn

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.