Noclegi Zator – Pokoje na Szkolnej

Noclegi w Zatorze to strona, która ma dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, w związku z czym zdecydowaliśmy się na minimalistyczny design.

Skupiliśmy się na tym, aby treści na niej prezentowane, były dla użytkownika praktyczne, a zarazem proste w użyciu i zwracały uwagę na kluczowe kwestie (lokalizacja, wygląd, rezerwacja). Dzięki temu zapewniliśmy serwisowi przejrzystość i elastyczny sposób prezentacji, jaki wykorzystuje dodatkowo zdjęcia google maps, a uproszczona nawigacja ułatwia poruszanie po stronie.

W naszych realizacjach korzystaliśmy już z systemu rezerwacji online z kalendarzem. W przypadku strony Noclegi w Zatorze skorzystaliśmy z prostszej metody, jaką jest formularz rezerwacji. Dzięki niemu w przyjazny i nieskomplikowany sposób użytkownik zdalnie może wybrać interesujący go termin pobytu bez konieczności telefonowania, czy wysyłania maili z zapytaniem, co często dla osób z recepcji bywa uciążliwe i czasochłonne. W tym przypadku, po otrzymaniu zgłoszenia, klient zwrotnie otrzymuje potwierdzenie rezerwacji, a pozostawiając w formularzu swoje dane, umożliwia ponadto recepcji na tworzenia bazy oraz kontakt w przyszłości w związku z np. z ofertami promocji czy innych atrakcji.

 

Referencje

Pełen profesjonalizm.

 

Stanisław Kurasz

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.