Noclegi Zator – Pokoje na Szkolnej

>>Noclegi Zator – Pokoje na Szkolnej
Noclegi Zator – Pokoje na Szkolnej 2017-09-01T05:30:55+00:00

Opis realizacji

Noclegi w Zatorze to strona, która ma dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, w związku z czym zdecydowaliśmy się na minimalistyczny design. Skupiliśmy się na tym, aby treści na niej prezentowane, były dla użytkownika praktyczne, a zarazem proste w użyciu i zwracały uwagę na kluczowe kwestie (lokalizacja, wygląd, rezerwacja). Dzięki temu zapewniliśmy serwisowi przejrzystość i elastyczny sposób prezentacji, jaki wykorzystuje dodatkowo zdjęcia google maps, a uproszczona nawigacja ułatwia poruszanie po stronie.

W naszych realizacjach korzystaliśmy już z systemu rezerwacji online z kalendarzem. W przypadku strony Noclegi w Zatorze skorzystaliśmy z prostszej metody, jaką jest formularz rezerwacji. Dzięki niemu w przyjazny i nieskomplikowany sposób użytkownik zdalnie może wybrać interesujący go termin pobytu bez konieczności telefonowania, czy wysyłania maili z zapytaniem, co często dla osób z recepcji bywa uciążliwe i czasochłonne. W tym przypadku, po otrzymaniu zgłoszenia, klient zwrotnie otrzymuje potwierdzenie rezerwacji, a pozostawiając w formularzu swoje dane, umożliwia ponadto recepcji na tworzenia bazy oraz kontakt w przyszłości w związku z np. z ofertami promocji czy innych atrakcji.

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.